У СЛАВУТІ ВШАНУВАЛИ ВОЛОНТЕРІВ, ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ТА ПРАЦІВНИКІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

7 грудня у міському Палаці культури славутчани відзначили потрійне свято – День місцевого самоврядування, День Збройних Сил України та Міжнародний день волонтерів.

Зі щирими словами привітань звернувся до присутніх міський голова Василь Сидор:

– Сьогодні ми зібралися щоб вшанувати працівників органів місцевого самоврядування, військовослужбовців та волонтерів. Символічно, що ці свята збігаються в часі, адже відданість справі, чуйність, порядність, бажання допомогти іншим – це ті риси, якими наділені люди, що своїми повсякденними справами постійно доводять єдність та вірність Батьківщині.

Василь Богданович подякував присутнім у залі військовослужбовцям та волонтерам за патріотизм, відповідальність і самовідданість, побажав життєвих гараздів та нових подвигів у благородній справі служіння Україні та її народу.

Керівник міста висловив вдячність за працю та життєву позицію депутатам Славутської міської ради, членам виконкому та працівникам міської ради.

Приєдналися до вітальних слів на адресу українських захисників, волонтерських організацій, представників органів місцевого самоврядування Славутчини секретар Славутської міської ради Світлана Медведєва, виконуючий обов’язки старости сіл Варварівка та Голики Василь Конченко та заступник військового комісара Славутського ОМВК В’ячеслав Чаплінський.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування грамоти виконавчого комітету Славутської міської ради і цінні подарунки були вручені: Тетяні Базан, Наталії Кокорській, Олені Гнатюк, Віктору Гедзюку, Наталії Кравченко, Оксані Піскун, Ларисі Мушинській. Оголошено подяку міського голови та вручено цінний подарунок Наталії Яковчук.

За сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову військову дисципліну та з нагоди Дня Збройних Сил України грамотами виконавчого комітету Славутської міської ради та цінними подарунками були нагороджені військовослужбовці Роман Стеценко, Олег Власюк, Олег Ткачук, Олександр Малярчук, Василь Гагловський.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок в розбудову та утвердження місцевого самоврядування на Хмельниччині та з нагоди Дня місцевого самоврядування грамотою Хмельницької обласної ради було нагороджено Максима Свінтіцького та Миколу Каравана.

З нагоди Дня місцевого самоврядування, Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтерів оголошено подяку військового комісара Хмельницької області міському голові Василю Сидору.

З концертною програмою  виступив Сашко Невже та відомий гурт “ТоШоНадо”.

Прес-служба Славутського МВК