СЛАВУТСЬКА МІСЬКРАДА ВИДІЛИЛА ДОДАТКОВІ ГРОШІ НА ЛІКАРНЮ

На грудневій сесії депутати міськради одноголосно проголосували за виділення додаткових коштів на потреби Славутської центральної районної лікарні. Зокрема:

  • 120 тис. грн. на придбання матраців;
  • 300 тис. грн. на оплату спожитих енергоносіїв.

Разом з тим, депутати висловили сподівання, що і засновник Славутської ЦРЛ – Славутська районна рада – відгукнеться на звернення громадян щодо стану справ в інфекційному відділені. А керівництво лікарні використає зазначені кошти за призначенням. Нагадаємо, лише в цьому році на потреби ЦРЛ та центру ПМСД міською радою було виділено 4036800 грн.

У свою чергу, міський голова Василь Сидор говорить – зауваження/пропозиції, які надходять від громадян – головна рушійна сила у вирішенні питань місцевого значення. Адже лише при спільній роботі влада-громада можна досягти дійсно гарних результатів.

Так, з метою підтримання діалогу з громадянами на офіційному веб-сайті міста – www.slavuta-mvk.gov.ua – створено онлайн форум, де славутчани мають змогу задавати питання, які їх турбують, а відповідатимуть на них – спеціалісти в різних напрямках життєдіяльності міста.

Прес-служба Славутського МВК