СВЯТО ДОБРА І МИЛОСЕРДЯ

«Добро і милосердя – два крила, на який тримається людство», – такими гарними словами ведучих розпочався захід у Будинку дитячої творчості, присвячений дітям з особливими потребами, який відбувся 5 грудня.  

Для таких діток уже сьомий рік поспіль на базі БДТ функціонує клуб «Повір у себе». Наразі займається із дітьми (а їх 30) під час індивідуальних та групових занять керівник клубу – практичний психолог Катерина Демʼянчук.

У невимушеній дружній атмосфері для вихованців клубу було організовано зустріч, на меті якої – здобуття нових навичок, вмінь, можливість поспілкуватися з однолітками, а також подарувати дітлахам святковий настрій.

На урочистому заході були присутні міський голова Василь Сидор, представники управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради та батьки, які були дітям з особливими потребами міцною підтримкою.

І діти, і дорослі із цікавістю переглянули веселі номери учасників театральної студії, аплодували танцювальним та вокальним виступам інших талановитих вихованців БДТ.

Також свою увагу подарували дітям й члени дорадчої ради при міському голові, які разом з ними провели веселу руханку, допомогли виготовити святкового паперового янгола.

Оскільки справжнє свято не буває без подарунків, тому й для гуртківців «Повір у себе» захід завершився солодкими сюрпризами.

Тож нехай й надалі такі зустрічі зігрівають серця їх учасників та дарують надію на краще.

 

Прес-служба Славутського МВК