ПОДАРУВАЛИ ДІТКАМ КАЗКУ

Сьогодні, 4 грудня, у рамках акції «Повір у себе», у закладі дошкільної освіти №6 «Золота рибка» в реабілітаційно-оздоровчій групі відбулося заняття на тему «Дружба нас єднає».

Провели його у формі казки «Білосніжка та семеро гномів» на сучасний лад практичний психолог Годованюк О.Г., вихователь-реабілітолог Дем’янчук С.Р., помічник вихователя Брюханова В.Е., музичний працівник Олійник С.О.

У вищезазначеній групі навчається та виховується восьмеро дітей. Головною метою роботи на даному етапі є введення дітей в соціум, прищеплення вміння спілкуватися, дружити, співпереживати та допомагати один одному. Тому у занятті була використана така форма роботи, як залучення дітей із загальних груп розвитку.

На занятті були використані пізнавальні завдання, завдання які спонукають до фізичного розвитку – руханки, гімнастика, масаж, нетрадиційні методи малювання, оздоровлення та шумовий музичний оркестр.

Дошкільнята отримали масу задоволення, позитивні емоції та гарний настрій.

Міський голова Василь Сидор виразив слова поваги та подяки завідуючому дошкільного навчаного закладу Мірі Остапчук, усьому колективу, батькам та діткам за якісно підготовлених захід.

На згадку про подію було зроблено спільне фото.

Прес-служба Славутського МВК