ОПЕРАТИВКА КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ

За минулий тиждень, з 26.11 по  03.12.2018 року працівники КП «Славутське УВКГ» виконали ряд робіт, а саме:

  1. Знову дали знати про себе зношені внаслідок тривалої експлуатації водогонів труби під мостом через річку Горинь на вул. Б. Хмельницького, де проведено ремонт сталевих труб водогонів діаметром 200 мм.
  2. На вул. Здоров’я, 3 було здійснено комплекс робіт із ремонту стальних труб підвідного водогону діаметром 100мм. та керамічних труб каналізаційної мережі діаметром 250 мм.
  3. Проведено обслуговування лінії ЛЕП 10 кВт, яка живить свердловину № 14 водозабору «Південний».
  4. Здійснювалось перепідключення абонентів до мережі централізованого водопостачання на вулиці П. Орлика. Замінено 30 метрів сталевих труб водогону на поліетиленові напірні труби (ПЕ).
  5. Проводились роботи щодо відновлення працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж на вулицях: Здоров’я, Я. Мудрого, Лісна, Соборності, Церковна та ін.
  6. Усунено порив сталевої труби водогону діаметром 127 мм. на вулиці Козацька.
  7. На очисних спорудах завершено ремонт відсмоктувача мулу вторинного відстійника №2. Потужність агрегату становить більше 10 кубометрів мулу за годину.

Загалом протягом вказаного періоду аварійною службою УВКГ було здійснено 5 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж, та 29 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж. Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86  або  096-282-44-78.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією УВКГ