НЕВИЧЕРПНА КРИНИЦЯ ТАЛАНТІВ

Нещодавно відбувся творчий захист колективів управління культури виконавчого комітету Славутської міської ради на звання «Зразковий» та «Народний».

Участь у заході взяли три художні колективи з міського Палацу культури та три з Дитячої школи мистецтв, а саме – хореографічний колектив «Оксамит», народний аматорський колектив театру пісні «Сусіди», народний аматорський хор ветеранів, народний аматорський інструментальний ансамбль «Мікстур», зразковий дитячий фольклорний гурт «Щедрик» та дитячий інструментальний ансамбль “Скерцо”.

Оцінювало виконавську майстерність колективів професійне журі – провідні фахівці Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва.

Вітаючи учасників заходу міський голова Василь Сидор зазначив, що пишається талановитими славутчанами та їх високими досягненнями, а також  побажав подальших перемог та творчих успіхів.

Уся програма концерту складалася з 47 художніх номерів.

Невдовзі будуть оголошені офіційні результати, проте наразі усі переконалися у тому, що славутські дитячі і дорослі колективи гідні високих звань.

                                                     Прес-служба Славутського МВК