ОПЕРАТИВКА КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ

За минулий тиждень, з 19.11 по 26.11.2018 року працівниками КП «Славутське УВКГ» були виконані наступні роботи:

 1. Продовжуються роботи із заміни стальних труб магістрального водогону діаметром 160 мм. на 150 мм. поліетиленові труби (ПЕ). Цього тижня прокладено ще 30 метрів таких труб. Ця магістраль з’єднує свердловини з фільтром знезалізнення води ФОВ 3.2.  №5
 2. Здійснювалось підключення нових абонентів до мережі централізованого водопостачання на вулицях Лисенко та Лермонтова.
 3. Проводились роботи із відновлення працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж на вулицях Здоров’я, Гвардійська, Я. Мудрого та ін.
 4. Здійснена планова перевірка та обслуговування електрообладнання машинного залу ВНС № 2. Проведено ревізію насосного агрегату № 5, який є одним із кількох головних насосів для водозабезпечення міста.
 5. Проводиться будівництво та реконструкція каналізаційних колекторів на вулицях М. Лисенко та П. Орлика. Крім того на вулиці П. Орлика проведена заміна 6 метрів труби водогону яка вийшла з ладу. На аварійній ділянці прокладено поліетиленова труба діаметром 32 мм.
 1. На вулицях Лісна, Сокола, Здоров’я, Плотиче, проводились роботи щодо усунення особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «Аква Джет».
 2. На вул. Шевченка проведено ремонт чавунної магістральної труби водогону діаметром 200 мм.
 3. На вулиці Я.Мудрого виконано особливо складний ремонт каналізаційного напірного колектора великого діаметру – 250 мм.

Загалом протягом вказаного періоду аварійною службою УВКГ було здійснено 6 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж, та 34 виїзди для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. Ряд ремонтних робіт було здійснено з водопроводами великого діаметру на вул. Шевченка.

У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено п’ять виїздів, пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та чотири – водогінних.

Шановні славутчани!

Адміністрація Славутського УВКГ просить Вас повідомляти про всі випадки витоків води, несправностей магістральних каналізаційних мереж до аварійної служби Славутського водоканалу за телефонами: 096 282 44 78 , (03842) 7 23 18.

**

Працівниками КП “Славутське ЖКО” виконуються роботи, а саме:

 1. Підсипка дороги піщано-гравійною сумішшю вул. Будівельна, М. Жукова.
 2. Розчищення ливневих колодців на вулицях Я.Мудрого, Сокола, Соборності, Церковна.
 3. Розпочато ремонт тамбура на вул. Чкалова, 22.
 4. Вивозиться гілля та листя по місту.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією УВКГ