ВЕЛИКЕ СВЯТО ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ

У пʼятницю, 23 листопада, у міському Палаці культури відбулася посвята наймолодших вихованців Будинку дитячої творчості, які займаються у клубі «Малюк».

Розважали дітлахів відомі персонажі – Маша і Ведмідь, Лунтик, Фіксики, Білосніжка, веселі клоуни та інші. А маленькі таланти у свою чергу демонстрували на сцені усе, чого навчилися у клубі.

Підтримувати святкову атмосферу допомагала ведуча заходу Оксана Турчак та  талановиті вихованці БДТ, які дарували присутнім незабутні танцювальні номери, пісенні композиції та акторські виступи.

Прийшов підтримати малюків та привітати міський голова Василь Сидор. Василь Богданович наголосив, що таке свято – радість для усього міста, і що колись ці малюки стануть випускниками та прославлятимуть рідну Славуту добрими справами.

Приєдналася до привітань директор БДТ Ірина Руденко, побажавши усім мирного неба та ясного сонця, подякувала батькам, які спільно із педагогами клубу допомагають належно виховувати дітей.

За традицією, щоб малюки відчули себе справжніми гуртківцями БДТ, кожній дитині було вручено відповідну медаль. Цьогоріч 120 дітлахів отримали заповітну відзнаку.

Отож, свято пройшло на «ура», в залі панувала чудова атмосфера, лунали оплески задоволених батьків та рідних.

Прес-служба Славутського МВК