ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМИ ТА ВИЗНАЧИЛИ ПРІОРИТЕТИ СПІЛЬНОЇ РОБОТИ

20 листопада міський голова Василь Сидор разом із заступником Ігорем Піголем та начальником управління освіти Славутського МВК Ельмірою Перепелицею завітали до села Варварівки, де разом із виконуючим обовʼязки старости сіл Василем Конченком обстежили ряд обʼєктів та визначили подальші плани. 

Відвідали Варварівський НВК – ДНЗ – середня ЗОШ І-ІІ ступенів, обстежили класні кімнати, спортивний зал, харчоблок та інші приміщення, поспілкувалися з дітьми та вчителями. Окреслили першочергові завдання, зокрема – заміна ламп освітлення на енергозберігаючі, залучення дітей до позашкільних занять у Славуті; після передачі у комунальну власність приміщень закладів освіти – виготовлення проектно-кошторисної документації на виконання робіт у цих закладах тощо.

Після цього зупинилися на заходах з благоустрою та енергозбереження. Наразі на території села Варварівки підрядником додатково встановлено 21 світильник вуличного освітлення із енергозберігаючими LED-лампами.

Також у рамках робочого візиту голова Славути зустрівся із мешканцями Варварівки та ознайомив присутніх із складом дорадчої ради. Нагадаємо, що цей колегіальний орган створений відповідно до розпорядження міського голови від 29.10.2018 р. «Про створення дорадчої ради при міському голові» з метою спільного обговорення важливих питань життєдіяльності громади та пошуку шляхів їх вирішення.

Далі спільно обговорили питання забезпечення централізованим водопостачанням жителів сіл Варварівки та Голики. Нагадаємо, що згідно із проведеними лабораторними дослідженнями якості води зі скважини у селі Голики, її показники знаходяться у межах норми, а отже вода цілком придатна для використання.

Ще одне важливе питання, на якому акцентували увагу присутні – розміщення контейнерів для твердих побутових відходів та вивіз сміття.

У ході обговорення мешканці Варварівки озвучили ряд проблемних питань, а саме: впорядкування кладовища (зняття аварійних дерев та встановлення огорожі), благоустрій Алеї героїв (розчищення старих дерев), зміна графіку руху та місця зупинки рейсового автобуса, визначення юридичного статусу музею бойової слави та інше.

Прес-служба Славутського МВК