ОПЕРАТИВКА КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ

Минулого тижня, з 05.11. по 12.11.2018 року працівники КП «Славутське УВКГ» проводили наступні роботи:

  1. Усунено особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «AQUA JET» на вулицях: Кузовкова, Соборності. На жаль, мусимо констатувати: через неналежне використання каналізаційних мереж збільшилась кількість складних випадків заторів. Шановні славутчани, пам’ятайте, будь ласка, про те, що мережі водовідведення – це не сміттєпровід і у разі потрапляння туди сміття під загрозою позбавитись звичних зручностей може опинитись цілий мікрорайон міста.
  2. Підключено нових абонентів до мережі централізованого водопостачання (чавунна труба водогону діаметром 65 мм.) на вулиці Привокзальна та Чкалова (чавунна  труба магістрального  водогону діаметром 200 мм.)  Люди отримали можливість цілодобово користуватись високоякісною  питною водою.
  3. Проводяться роботи із заміни стального магістрального водогону діаметром 160 мм.. Ця магістраль з’єднує свердловини з фільтром знезалізнення води ФОВ 3.2.  №5 .
  4. Проведена планова перевірка електрообладнання диспетчерської та машинного залу водонасосної станції № 2.
  5. Проводились роботи із відновлення працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж на вулицях Сокола, Козацька, Лісна, та ін.
  6. На вулиці Ізяславська, 6 здійснено ремонтно-відновлювальні роботи двох оглядових колодязів інженерно-технічних комунікацій систем водовідведення, проведена заміна люків.

Загалом протягом вказаного періоду аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж, та 30 виїздів  для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено 5 виїздів, пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж, та один виїзд – водогінних.

Шановні славутчани!

Адміністрація Славутського УВКГ просить повідомляти про всі випадки витоків води, несправностей магістральних каналізаційних мереж  в аварійну службу Славутського водоканалу за телефоном:  096 282 44 78.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією УВКГ