ОПЕРАТИВКА КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ

За минулий тиждень, з 29.10 по 05.11.2018 року працівники КП «Славутське УВКГ» виконали наступні роботи:

  1. Внаслідок пориву азбестової труби водогону діаметром 150 мм на вул. Острозька, 48 було здійснено ремонт великої складності.
  2. На міських очисних спорудах відремонтовано насос НЖК-200 який використовується для відкачки мулу з мулових майданчиків і має потужність 200 кубометрів на годину.
  3. Проводились роботи із відновлення працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж на вулицях: Здоров’я, Гвардійська, Я.Мудрого, Козацька та ін.
  4. Здійснено інженерно-технічний огляд та профілактичне обслуговування свердловин № 7, 8, 9, 10, 11, 14 водозабору «Південний».
  5. На вулицях Чкалова та Козацька виконано особливо складний ремонт каналізаційного колектора: проведено ремонт труб великого діаметру – 300 мм. Для обслуговування мережі додатково встановлено два колодязя інженерних комунікацій.
  6. Відремонтовано підвідний стальний водогін діаметром 89 мм. на вулиці Амосова.
  7. На вулицях Миру, Соборності, Кузовкова проводились роботи щодо усунення особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «Аква- Джет».
  8. На вулиці Невського було відремонтовано поліетиленову трубу (ПЕ) водогону діаметром 32 мм.

Загалом протягом вказаного періоду аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж, та 29 виїздів для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. Ряд ремонтних робіт було здійснено з каналізаційними мережами великого діаметру на вул. Чкалова.

У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено п’ять виїздів, пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж.

Адміністрація Славутського УВКГ висловлює щиру подяку всім небайдужим громадянам, які повідомляють про різного виду несправності магістральних каналізаційних та водогінних мереж.

Телефон аварійної служби (03842) 7-12-86  або  096-282-44-78.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією УВКГ