ОПЕРАТИВКА КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ

КП «Славутське ЖКО» виконуються роботи щодо встановлення дорожніх знаків, ремонт штукатурки фасадів будинків вул. Плотиче, 119,123, ремонт мʼякої покрівлі вул. Плотиче,123, ремонт оголовків вул. Гвардійська, заміна ламп вуличного освітлення, очищення доріг та зелених зон від опалого листя по місту.

***

За минулий тиждень з 22.10. по 29.10.2018 року працівниками КП «Славутське УВКГ» були виконані роботи:

  1. Здійснено ремонт чавунної труби водогону діаметром 150 мм. на вулиці В.Стуса.
  2. У головному вузлі інженерно-технічних комунікацій проведено ремонт стальної труби магістрального водогону діаметром 300 мм., яка подає воду від свердловин водозабору «Південний» до системи фільтрів очистки води.
  3. Проведена заміна насосного агрегату на свердловині № 11 водозабору «Південний» – це сприятиме збільшенню продуктивності свердловини, зменшенню витрат електричної енергії.
  4. Виконано роботи із усунення особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «AQUA-JET» на вулиці Здоров’я.
  5. Відремонтована засувка запірної арматури діаметром 150 мм., а також проведена установка та монтаж колодязя інженерних комунікацій на вулиці Острозька, 32.
  6. Проводились роботи із відновлення працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж на вулицях: Кузовкова, Соборності, Здоров’я та ін..
  7. На вулиці Князів Сангушко були виконані роботи підвищеної складності – відремонтована чавунна труба магістрального водогону діаметром 200 мм., а також був проведений ремонт запірної арматури.

Загалом протягом вказаного періоду аварійною службою УВКГ було здійснено 4 виїзди, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж, та 18 виїздів – для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено 3 виїзди, пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та один виїзд – водогінних.

Шановні славутчани!

Адміністрація Славутського УВКГ просить Вас повідомляти про всі випадки витоків води, несправностей магістральних каналізаційних мереж в аварійну службу Славутського водоканалу за телефонами:  096 282 44 78 , (03842) 7 23 18.

 

Прес-служба Славутського МВК за інформацією ЖКО та УВКГ