СЛАВУТО, ТИ У СЕРЦІ КОЖНОГО СЛАВУТЧАНИНА!

Місто – це його жителі та їх добрі справи. В Славуті народжуються і зростають покоління амбіційних та працелюбних людей, які змінюють її «обличчя».

Саме ви, дорогі славутчани, примножуєте здобутки своїх попередників – розбудовуєте і прикрашаєте своє місто. Ваша самовіддана праця та велика любов до Славути є запорукою вагомих трудових та суспільних здобутків на лише на рівні міста й області, а й країни.

Сучасна Славута – це місто, яке за потенціалом, за потужністю підприємств, за інтелектом є лідером на теренах нашої області. Це вдалося зробити, в першу чергу, завдяки керівникам підприємств, роботі комунальних підприємств, закладів освіти, культури, медицини, соціального захисту.

Дорогі славутчани! Дякую кожному, хто працює на благо своєї сім’ї, міста, України за всі ті добрі справи, що ви  зробили і робите!

Хочу висловити слова подяки і поваги бійцям, які, не вагаючись, вирушили у найзапеклішу точку України – схід, аби захистити її суверенітет і гарантувати право співгромадян на мирне життя. Схиляю голову перед світлою пам’яттю славутчан, справжніх героїв, які не повернулися з АТО. Окремі слова подяки рідним бійців, волонтерам, усім, хто робить добрі справи, допомагає немічним, одиноким людям та не знаходиться осторонь існуючих проблем.  Переконаний, доки в наших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття, людство не зникне з обличчя землі.

Приємно, що конструктивний діалог між членами нашої громади дає свої позитивні результати. Наші славутчани – активні у всьому – в роботі органів самоорганізації населення, в обговоренні міських програм та запропонованих проектів рішень, наведенні громадського порядку, благоустрої вулиць, волонтерському русі та культурному житті міста. Ми всі разом робимо все можливе, щоб наше місто розвивалося.

Слова привітання адресую молодому поколінню, яке буде визначати долю нашого міста в майбутньому. Дуже хочеться бачити нашу молодь цілеспрямованою, здоровою, перспективною, освіченою, з активною життєвою позицією.

У свою чергу, я, як міський голова, виконавчий комітет та міська рада будемо працювати над реалізацією визначених стратегічних цілей міста: підвищенням якості життя, розвитком малого та середнього бізнесу у громаді, енергоефективністю, енергозбереженням і екологією.

18 вересня 2018 року – стало для нас ще однією важливою історичною датою – створення Славутської об’єднаної територіальної громади і приєднання до неї на рівних правах сіл Варварівка та Голики. Перед нами тепер відкриваються нові можливості та перспективи, а слідом і нові звершення.

У День міста та нашого престольного свята – Різдва Пресвятої Богородиці – від усієї душі бажаю всім нам миру, здоров’я, справжнього людського щастя, достатку і Божого благословення! Нехай процвітає наше неповторне місто під ясною блакиттю мирного українського неба!

Пам’ятаймо, що в єдності ми ладні подолати будь-які негаразди. Україна, за яку бореться весь її народ, – непереможна!

Любіть своє місто, гордіться його минулим, творіть теперішнє, і  його історія буде складатися із ваших імен. Зі святом!

Ваш міський голова – Василь Сидор