«СЛАВУТА – ІНВЕСТИЦІЙНО-ПРИВАБЛИВЕ МІСТО», – ПЕРЕКОНАНИЙ ОЧІЛЬНИК ОБЛАСТІ ВАДИМ ЛОЗОВИЙ

Сьогодні, 14 вересня, на запрошення міського голови Славути Василя Сидора до міста з робочим візитом навідався голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий. Робочий маршрут пролягав через інвестиційно-привабливі майданчики та соціально важливі об’єкти Славути.

Перша зупинка – державне підприємство «Будфарфор», яке на даний час підшуковує інвесторів, готових відкрити виробничі потужності на існуючих майданчиках. На думку керівника підприємства Володимира Коберника, інвесторам пропонується практично готова база для старту нового проекту.

Делегація ознайомилася із виробничими потужностями «Geberit», «Родорс» та «Аква-Родос». Усі вони є передовими підприємствами європейського зразка. Сучасні автоматизовані технологічні лінії дозволяють створити продукцію найвищого гатунку і з високою точністю. Особливо зацікавило голову ОДА безвідходне виробництво «Родорс», «Аква-Родос». Така політика компаній зменшує енергетичні витрати, кількість твердих відходів та викиди шкідливих речовин в атмосферу.

Проїхалися гості стратегічною дорогою до Індустріального парку, будівництво якої ще триває.  А також відвідали митний пост «Славута» Хмельницької митниці.

Міський голова показав і принади міста – Палац культури, сучасний Центр надання адміністративних послуг та його мобільну версію.

Завершальним об’єктом маршруту став будівельний майданчик корпусу №1 НВК «ДНЗ – ЗОШ, гімназія». Успішна реалізація даного проекту створить можливість для переведення початкової ланки з дошкільного закладу до відбудованого корпусу. А за рахунок вивільнених приміщень буде відкрито чотири дошкільних групи для 100 дітей, що в свою чергу зніме необхідність побудови нового  дошкільного навчального закладу.

Підводячи підсумки поїздки, голова облдержадміністрації відмітив:

– Славута дійсно інвестиційно-привабливе місто. Питання створення Індустріального парку, розвитку економіки, створення робочих місць – не можуть залишитися без уваги. Тому так важливо працювати над залученням інвесторів як українських, так і закордонних. Із таким підходом до справ очільника Славути, переконаний в успішності розпочатих проектів. Видно, що він живе своїм містом.

Міський голова Василь Сидор у свою чергу подякував Вадиму Лозовому за візит:

– Мені приємно, що нашу область тепер очолює людина слова. У нас є порозуміння і спільні цілі, а це вже дає надію на успішну співпрацю. Сьогодні ми визначили три напрямки, за якими будемо спільно працювати: будівництво дороги Індустріального парку, залучення інвестицій та будівництво корпусу №1 НВК «ДНЗ – ЗОШ, гімназія». Без сумніву Славута має все для того, щоб зацікавити потенційного інвестора. Наша перевага у вже створеному Індустріальному парку та наявності інвестиційно-привабливих земельних ділянках.

Сподіваємося, що оголошені наміри матимуть гарне продовження і Славута підтвердить своє звання промислового центру Хмельниччини.

Прес-служба Славутського МВК