ПРИВІТАЛИ РЯТІВНИКІВ СЛАВУТИ

14 вересня, напередодні Дня рятівника, в місті Славуті відбулися урочисті заходи.

З професійним святом працівників служби цивільного захисту 18 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області тепло привітали численні гості – представники міської, районної влади та Крупецької ОТГ.

Привітав колег із прийдешнім днем начальник Славутського РС Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області Андрій Сампір.

Від імені міського голови свої вітання адресували заступники міського голови Ігор Піголь та Тетяна Солоха. Вони відзначили, що це свято об’єднує людей мужніх, сильних та відважних, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, захистити здоров’я і життя людей, а також подякували рятівникам за належну роботу.

За високі показники у професійній діяльності, сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків та з нагоди відзначення Дня рятівника кращих працівників було нагороджено грамотами міського голови та цінними подарунками, а саме: головного інспектора Славутського РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Дмитра Столяра; пожежного-рятувальника 18 державної пожежно-рятувальної частини Головного Управління ДСНС України у Хмельницькій області Андрія Баліцького; старшого водія 18 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області, старшому прапорщику служби цивільного захисту Бориса Притульського; рятувальників КУ «Славутська міська рятувально-водолазна служба» Кирила Красімова та Юрія Жугаєва. 

                                  

Прес-служба Славутського МВК