ОПЕРАТИВКА КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ

За період з 03.09. по 10.09.2018 року працівниками КП «Славутське УВКГ» виконані наступні роботи:

1.Проводились роботи із усунення особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «AQUA JET» на вулицях Чкалова, Сокола, Соборності, Привокзальна. На жаль, мусимо констатувати: через неналежне використання каналізаційних мереж збільшилась кількість складних випадків заторів. Шановні славутчани, пам’ятайте, будь ласка, про те, що мережі водовідведення – це не сміттєпровід і у разі потрапляння туди сміття під загрозою позбавитись звичних зручностей може опинитись цілий мікрорайон міста.

 1. Підключені нові абоненти до мережі централізованого водопостачання (поліетиленових труб магістрального водогону діаметром 110 мм.) на вулиці Привокзальна. Люди отримали можливість цілодобово користуватись високоякісною питною водою.
 2. Виконано ремонт високого ступеня складності: проведено ремонтно-зварювальні роботи на магістральному водогоні свердловини №10 водозабору «Південний», а також замінено засувки запірної арматури діаметром 100 мм. та відремонтовано зворотній клапан у розподільчій камері свердловини №8. Відремонтовано засувки запірної арматури діаметром 250 мм. на головному магістральному водогоні біля свердловини № 11.
 3. Проводились роботи із відновлення працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж на вулицях Церковна, Сокола, Здоров’я, Козацька, Лісна, та ін.
 4. Відремонтовано засувки запірної арматури діаметром 250 мм, подачі води до резервуарів, фільтру знезалізнення води №3 ФОВ 3.2, а також проведено технічне обслуговування фільтру знезалізнення води №1.
 5. Ліквідовано прорив мережі водопостачання на вул. Набережна, 38. Виконання робіт ускладнювало наявність двох магістральних водогонів в одному місці та специфічною будовою ґрунту, у результаті чого пошук місця прориву зайняв чимало часу. Для проведення ремонту чавунної труби діаметром 200 мм. був демонтований оглядовий колодязь інженерно-технічних комунікацій, що також «затягувало» відновлення працездатності мережі.
 6. У суботу, 8 вересня, більше чотирьох годин тривали ремонті роботи із відновлення працездатності стального водогону діаметром 159 мм. на вул. Лісна, 29.

Загалом протягом вказаного періоду аварійною службою УВКГ було здійснено 8 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж, та 44 виїзди для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено 4 виїзди, пов’язані із відновленням роботи каналізаційних мереж, та чотири виїзди – із водогінними.

***

За минулий тиждень працівниками структурних підрозділів КП «Славутське ЖКО» виконані роботи, а саме:

 1. Зрізання аварійного дерева по вул. Чкалова,12
 2. Чистка безпечної зони ліній вуличного освітлення вул. Я. Мудрого
 3. Косіння трави на вул. Я.Мудрого;
 4. Забивка швів асфальтно-дорожнього покриття бітомною емульсією на вул. Я. Мудрого
 5. Ремонт мʼякої покрівлі на вул. Лісна, 19.

Шановні славутчани!

Просимо повідомляти про всі випадки несправностей за телефонами диспетчерів:

КП «Славутське УВКГ» –  096 282 44 78 , (03842) 7 23 18.

КП «Славутське ЖКО» –  03842 7 33 00.

   

Прес-служба Славутського МВК за інформацією УВКГ та ЖКО.