«НАФТОГАЗ» ПРОДОВЖУЄ ПОЛІТИКУ ТОТАЛЬНОГО ЗДИРНИЦТВА

На адресу керівника КП «Славутське ЖКО» надійшов лист від компанії «Нафтогаз України», у якому йдеться про нові зміни умов договорів постачання природного газу виробникам теплової енергії, спрямовані далеко не на користь комунального підприємства.

«Нафтогаз України» підготувала проекти додаткових угод, які пролонгують дію договорів постачання природного газу із теплопостачальними підприємствами та постачальниками природного газу із спеціальними обов’язками.

Для отримання лімітів на 1 декаду квітня поточного року теплопостачальним підприємствам, зокрема й КП «Славутське ЖКО» необхідно якнайшвидше підписати додаткові угоди з свого боку та передати їх на адресу Компанії.

Так, зокрема, у документі йдеться, що з 1 січня 2018 року компанія «Нафтогаз України» затвердила новий розмір пені за порушення порядку та умов проведення розрахунків у договорах постачання природного газу для виробництва теплової енергії для надання послуг з опалення та постачання газу для виробництва теплової енергії, що споживається бюджетними установами/організаціями на рівні 15,3% річних. Це при тому, що на сьогодні держава заборгувала КП «Славутське ЖКО» 5 млн. 155 тис. грн. пільг і субсидій, 8 млн. 229 тис. грн. – різниці в тарифах та відповідно є заборгованість населення, а також організацій за послуги з теплопостачання!

Як наслідок, підприємство не має змоги розрахуватися з НАК «Нафтогаз України» за спожитий природний газ для виробництва теплової енергії для населення, що зумовить нарахування великих штрафних санкцій за кожен день протермінування.

На жаль, сьогодні саме так виглядають «партнерські» відношення між державою та народом.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією КП «Славутське ЖКО»