СЛАВУТСЬКА МІСЬКА РАДА ПРОДОВЖУЄ ВІДСТОЮВАТИ ІНТЕРЕСИ ГРОМАД ЗОНИ СПОСТЕРЕЖЕННЯ

13 грудня в Окружному адміністративному суді м. Києва відбувся попередній судовий розгляд справи, предметом якої є питання відшкодування коштів, передбачених на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає в зоні спостереження Хмельницької АЕС.

У засіданні приймали участь міський голова Василь Сидор, третя особа на стороні заявника Роман Бачинський, начальник юридичного відділу виконавчого комітету Славутської міської ради Тетяна Сукова, представники Кабінету Міністрів України, Міністерства юстиції та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

На засіданні було вирішено питання щодо долучення витребуваних судом додаткових документів та залучення третіх осіб – Острозької районної ради, (згідно з відповідним рішенням ради).

Попри те, що Славутською міською радою вжито всіх належних заходів, спрямованих на виконання вимоги суду, Кабінетом Міністрів України не надано жодного витребуваного документа, що є яскравим відображенням ставлення уряду до цієї справи.

Разом з тим, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України вкотре підтримало міську раду, розділивши її позицію стосовно виділення додаткових, раніше невиділених коштів (борг за попередні роки) та надало всі необхідні документи.

У зв’язку з великим відсотком неатестації суддів та великим обсягом судових справ, розгляд справи призначено 21 березня 2018 року на 13.00 год.

Сподіваємося на підтримку обласних рад та центральних громад зон спостереження України.

Прес-служба Славутського МВК