РОБОТИ У МІСТІ

За період з 13.08 по 20.08.2018 року працівниками КП «Славутське УВКГ» були виконані роботи, а саме:

  1. Відремонтовано стальний магістральний водогін діаметром 100 мм. свердловини № 5 водозабору «Центральний».
  2. Проводились роботи із усунення особливо складних заторів каналізації гідродинамічною установкою «AQUA JET» на вулиці Сокола.
  3. На вулиці вул. Церковна, 9 виконано ремонт високого ступеня складності стальної труби магістрального водогону діаметром 250 мм.
  4. Триває прокладення нового водогону на вул. Парковій. Станом на сьогодні прокладено понад 105 метрів поліетиленових напірних труб (ПЕ) для подачі води людям. Труби ПЕ для подачі холодної води можна безпечно використовувати в діапазоні температур до + 60°C та до -50°С. Ці труби виготовляються ​​згідно з ДСТУ Б.В.2.7-151:2008 і відповідають вимогам міжнародного стандарту ISO4427, EN 12201- 2: 2003. Термін їх експлуатації становить більше, як 50 років.
  5. Проводились роботи із відновлення працездатності, очищення та промивки каналізаційних мереж на вулицях Плотиче, Ізяславська, Я. Мудрого, Здоров’я та ін.

Загалом протягом вказаного періоду аварійною службою УВКГ було здійснено 7 виїздів, пов’язаних з обслуговуванням та ремонтом водогінних мереж, та 44 виїзди для обслуговування, ліквідації заторів та ремонту каналізації. Ряд ремонтних робіт було здійснено з водопроводами великого діаметру на вулиці Церковна.

У вихідні дні аварійними бригадами було здійснено 11 виїздів, пов’язаних з відновленням роботи каналізаційних мереж та один виїзд – водогінних.

***

На днях працівниками КП «Славутське ЖКО» проводились наступні роботи:

  • замінено лампи вуличного освітлення по вулиці Миру;
  • покошено територію біля міського пляжу;
  • розібрано парапет будинку 4 на вулиці Острозька;
  • покрито мʼяким рулонним матеріалом балкон будинку 55 на вулиці Ярослава Мудрого;
  • проводиться благоустрій міського парк та міста загалом.

Прес-служба Славутського МВК за інформацією УВКГ