СЛАВУТА ПРИВАБЛИВА ІНВЕСТОРАМ

Славута –  місто, яке інтенсивно розвивається та належить до числа інвестиційно-привабливих.

Так, на сьогодні привабливою для промислового розвитку є  41 земельна ділянка загальною орієнтовною площею 50 га, територія Індустріального парку, де є 50 га вільних площ.

Славутською міською радою формуються наступні земельні ділянки з метою посвідчення права власності на них та включення їх в наступному до переліку земельних ділянок, право на які виборюватиметься на земельних торгах окремими лотами.

Категорія земель: землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

Цільове призначення: для розміщення  та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Вказані земельні ділянки мають вигідне розташування: поруч митниця, автошлях регіонального значення, залізничне сполучення.  Наявна можливість підключення до комунікацій.

Продовжується будівництво дороги на вул. Індустріальна, що також позитивно вплине на  інфраструктуру перерахованих вище земельних ділянок.

Крім земельних ділянок для здійснення виробничої діяльності, також відведено близько 60 га землі під багатоквартирну житлову забудову.

За більш детальною інформацією звертайтеся до виконавчого комітету Славутської місткої ради, у відділ з питань регулювання земельних відносин за адресою: вул. Соборності, 7, каб. № 11, тел. (03842) 7-06-61.