ВАСИЛЬ СИДОР ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПЕРЕМОВИНАХ АМУ З МІНІСТЕРСТВАМИ

Сьогодні, 10 липня, міський голова Славути, голова Хмельницького РВ АМУ Василь Сидор, перебував з робочим візитом у Києві.

Перша зустріч представників Асоціації міст України пройшла об 11.00 год. у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Обговорювалися наступні актуальні для органів місцевого самоврядування питання:

  • законодавчі ініціативи позбавлення повноважень ОМС щодо здійснення державного архітектурно-будівельного контролю;
  • забезпечення виконання Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» (в частині оснащення вузлами обліку);
  • погашення заборгованості державного бюджету місцевим бюджетам на погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення.

Друга зустріч пройшла о 14.00 год. в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі. Винесені на розгляд проблемні питання:

  • законодавчі ініціативи скасування сплати пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту;
  • удосконалення тендерних закупівель, а саме в частині організації діяльності централізованої закупівельної організації, що буде здійснювати процедури закупівель в інтересах органів місцевого самоврядування.

Нагадуємо, що приводом до зібрань стало доручення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана за підсумками його зустрічі з Правлінням Асоціації міст України. Чи дослухаються державні органи влади до проблем міст і внесуть відповідні законодавчі зміни покаже час.

Прес-служба Славутського МВК