ПРОЕКТИ НА ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ-2019 ПОДАНІ

Завершився прийом проектів на Громадський бюджет-2018. Така практика у місті розпочата ще у 2016 році. Щороку будь-який житель міста Славути віком 16+ може подати проект, пов’язаний з покращенням життя в місті, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують в рамках бюджету.

Цьогоріч прийом заяв розпочався 3 квітня і тривав два місяці. Загалом надійшло 20 проектів, які винесли на розгляд робочої групи з питань реалізації громадського бюджету. Обговорення пропозицій відбулося 6 липня.

Головні критерії оцінки:

  • проект має стосуватись лише одного об’єкта, що належить до комунальної власності міста (наприклад, вулиці, парку або установи – школи, поліклініки, дитячого садочка тощо);
  • проект має бути загальнодоступним для всіх жителів міста.

Після бурхливого вивчення усіх поданих пропозицій врешті-решт допущено до голосування 13 проектів.

А тепер для обраних заявників розпочнеться щось на зразок передвиборної кампанії – вони повинні представити свої проекти громадськості і зібрати максимум голосів. Саме голосування відбуватиметься 15-30 вересня. Переможуть ідеї, які максимально будуть оцінені славутчанами.

Із усіма проектами ви можете ознайомитись на офіційному веб-сайті міста у рубриці «Громадський бюджет» -www.slavuta-mvk.gov.ua.

Прес-служба Славутського МВК