ОБЕРЕЖНО! НА ВУЛИЦЯХ СЛАВУТИ АКТИВІЗУВАЛИСЯ ЗЛОВМИСНИКИ!

Без сумніву, кожному із нас подобається жити у чистому та безпечному місті.  Проте, на жаль, знаходяться громадяни, які, не цінуючи працю інших, безсоромно усе руйнують.

Неодноразово ми повідомляли про різні прикрі випадки: пошкодження кронштейнів на «Військовому містечку», викрадення квітів із алеї троянд, засмічення дворів, пошкодження лавок, огорож, сміттєвих контейнерів тощо.

Надзвичайно неприємний випадок трапився у ніч з 6 по 7 квітня на вул. Козацька, коли зловмисниками було викрадено 5 кришок від каналізаційних люків та 1 від тепломережі.

Хоч приймати люки на металобрухт заборонено, до цього часу їх крадіжки залишаються своєрідним бізнесом. Підприємці не замислюються, що їх дії несуть за собою небезпеку для безпеки інших людей. Зароблені від здачі на металобрухт люку декілька сотень гривень можуть коштувати комусь життя.

Наразі працівниками Славутського відділу поліції відкрите кримінальне провадження.

Згідно зі статтею 185 Кримінального кодексу України, «крадіжка карається штрафом від 50 до 100 НМДГ, громадськими роботами на строк від 80 до 240 годин, або виправними роботами на строк до 2-х років, або арештом на строк до 6 місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років». Якщо ж крадіжка повторна чи її вчинили за попередньою змовою осіб, – то «арешт на строк від 3-х до 6-ти місяців або обмеження волі до 5-ти років, або ж позбавлення волі на такий же строк».

Шановні славутчани! Ми впевнені, що ви також засуджуєте такі вчинки. Тому просимо: якщо ви стали свідками подібних дій, повідомте про це правоохоронні органи за номером 102. Сподіваємося, що об’єднавши зусилля, ми зможемо вберегти наше місто від таких правопорушень.

Прес-служба Славутського МВК