МІСТО ЧЕКАЄ НА ТВОЇ ІДЕЇ!

Знаєш, що потрібно місту саме зараз? Готовий зробити власний внесок у розвиток міста, маєш цікаві ідеї, тебе вважають  активним громадянином? Поспішай реалізувати мрію! Подай свій проект вже цього року на участь у Конкурсі та отримай від 80,0 до 160,0 тисяч гривень на його реалізацію від міської ради наступного року. Подача проектів триває з 05 квітня по 03 червня.  

4 квітня 2018 року сесією Славутської міської ради було затверджено плановий обсяг громадського бюджету у місті Славута в сумі 640,0 тис. грн. у тому числі: поточні видатки – 320,0 тис. грн .,  капітальні  видатки -320 тис. грн.  Згідно положення про Громадський бюджет у місті Славута орієнтовна вартість одного проекту, представленого  в рамках поточних видатків не може перевищувати 80,0 тис. грн. , а орієнтовна вартість одного проекту, представленого  в рамках капітальних видатків -160,0 тис. грн.

Детальніше про Громадський бюджет, умови участі, бланки для написання проекту та інше читайте на офіційному сайті Славутської міської ради у розділі Громадський бюджет за посиланням: https://slavuta-mvk.gov.ua/громадський-бюджет