«ЗНАЙДИ СЕБЕ НА КАРТІ МОБІЛЬНОГО ЦНАП»

Саме під такою назвою 4 квітня у м. Славута пройшла акція, під час якої місцеві жителі мали можливість знайти робоче місце мобільного ЦНАП у своєму селі чи місті, ознайомитися із графіком його роботи, послугами, що надаються.

Для довідки:

30 листопада 2017 року в Славутській громаді презентували перший в Україні мобільний ЦНАП. Спеціальне авто, повністю облаштоване місцями для двох адміністраторів та трьох відвідувачів. Станом на квітень 2018, мобільний ЦНАП надає понад 250 адміністративних послуг у форматі «єдиного вікна» безпосередньо в селищах, селах та місті Славута. Програма «U-LEAD з Європою» разом з громадою вперше реалізувала модель надання адмінпослуг у форматі «мобільного офісу».

НАГАДУЄМО

Виїзд мобільного ЦНАП здійснюватиметься до людей з обмеженими фізичними можливостями або до таких, які тимчасово втратили дієздатність на попередньо вказану в заявці адресу. Також заявку на виїзд можуть подати батьки новонародженої дитини для здійснення реєстрації її місця проживання, попередньо підготувавши повний пакет документів.

З повним переліком послуг та пакетом необхідних документів для оформлення можна ознайомитись на офіційному сайті міста Славута: https://slavuta-mvk.gov.ua (розділ ЦНАП).

Заявку можна подати на рецепції ЦНАП, який знаходиться по вул. Миру, 102 або ж за телефонами (03842) 7-65-64, (094)-982-25-64.

Прес-служба Славутського МВК