В СЛАВУТІ ВІДБУЛИСЯ ВАЖЛИВІ НАВЧАННЯ

03 квітня в приміщенні Будинку рад Хмельницьким центром перепідготовки та підвищення кваліфікації управлінських кадрів було проведено навчання щодо вибору ефективної форми управління багатоквартирним будинком. Головною темою навчання стали теоретичні та практичні аспекти управління багатоквартирним будинком.

На заході були присутні керівники комунальних підприємств міста, голови будинкових комітетів, голови ОСББ, громадські активісти у сфері житлово-комунального господарства та працівники виконавчого комітету Славутської міської ради.

Міський голова Василь Сидор зазначив, що основним завданням сьогодні є виконання закону Закон України “Про житлово-комунальні послуги” та «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», де передбачено, що власники житлового фонду зобов’язані визначитися з управителем. Василь Богданович вкотре наголосив на тому, що важливим чинником є створення таких взаємовідносин, коли жителі багатоповерхових будинків зможуть самостійно управляти своєю власністю, її належним утриманням та благоустроєм.

Андрій Мазур – голова ОСББ «Щасливий», член Ради голів ОСББ м.Хмельницького, адвокат ознайомив присутніх із правовими аспектами управління багатоквартирним будинком та надав практичні рекомендації головам ОСББ.

Голова Ради голів ОСББ м.Хмельницького Богдан Малінський розповів про фінансово-економічні основи роботи управителя (складання перспективних кошторисів на утримання будинку, оптимізація витрат, акумулювання резервного фонду будинку), а також про особливості взаємовідносин управителя з органами державної влади і місцевого самоврядування, природними монополіями в сфері ЖКГ.

Усі охочі задавали запитання, на які отримали вичерпні відповіді експертів.

Прес-служба Славутського МВК