ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Постановою КМУ від 13.03.2002 року № 302  затверджено Порядок проведення та оплати робіт, пов’язаних з наданням дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, обліку підприємств, установ, організацій та громадян-підприємців, які отримали такі дозволи.      

Згідно з п. 5 вказаного Порядку для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, суб’єкт господарювання подає документи згідно вимог Інструкції, затвердженої Мінприроди. А також суб’єкт господарювання розміщує в місцевих друкованих засобах масової інформації повідомлення про намір отримати дозвіл із зазначенням адреси місцевої держадміністрації, до якої можуть надсилатись зауваження громадських організацій та окремих громадян.

З огляду на викладене, суб’єктам  господарювання, які мають наміри  отримати  дозвіл  на  викиди забруднюючих речовин   в   атмосферне   повітря   стаціонарними  джерелами на території м. Славута, пропонується розміщувати відповідне повідомлення  у наступних  місцевих  друкованих  засобах масової інформації: у щотижневій регіональній газеті «Вісті громади», у міськрайонній газеті «Трудівник Полісся», в регіональному тижневику «Пульс» із  зазначенням адреси виконавчого комітету Славутської міської ради (м. Славута вул. Соборності, 7), на адресу якого можуть надсилатися зауваження громадських організацій та окремих громадян.

Необхідність розміщення оголошень у вищезазначених засобах масової інформації зумовлена їх попитом серед місцевих жителів, які матимуть можливість проаналізувати дані оголошення та надати об’єктивну оцінку конкретному джерелу викидів.

Управління ЖКГ, енергозбереження, благоустрою та громадського порядку