ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА

06 березня у залі засідань Будинку рад відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва за участю членів координаційної ради та підприємців міста.

Галина Дарчик, начальник управління економічного розвитку виконавчого комітету Славутської міської ради, озвучила питання «Стратегія розвитку міста 2027. Візія, місія, напрями розвитку, стратегічні та операційні цілі», а також розповіла присутнім про стратегічний напрямок «Розвиток малого і середнього бізнесу у громаді та залучення інвестицій».

Про підготовку Декларації цілей та завдань бюджету на 2019 рік ознайомила учасників засідання начальник фінансового управління виконавчого комітету Славутської міської ради Юлія Долішна.

Під час заходу були обговорені пропозиції щодо можливих шляхів розвитку бізнесу міста, покращення інженерно-транспортної сфери тощо.

Міський голова Василь Сидор на завершенні робочої зустрічі наголосив, що потрібно активніше долучатися до процесу розробки стратегії розвитку Славути і як представникам підприємницької діяльності, так і усім його жителям.

Прес-служба Славутського МВК