В СЛАВУТСЬКОМУ ЦНАП ВИДАНО ПЕРШІ ПАСПОРТИ ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ У ФОРМІ ID-КАРТКИ

Сьогодні, 26 лютого, міський голова Василь Сидор вручив перші ІD – паспорти чотирьом юним мешканцям міста.

У Центрі надання адміністративних послуг розпочали приймати документи і на виготовлення біометричних паспортів для виїзду за кордон. Наразі запис проводиться вже на травень місяць. Запис здійснюється на рецепції ЦНАП за адресою: вул. Миру, 102 або за телефонами ‎(03842) 7-65-64, ‎(094)-982-25-64.

Відкриття у ЦНАП сервісу з надання послуг з оформлення та видачі паспортів громадянина України у формі ID-картки та біометричних паспортів для виїзду за кордон сприятиме зрoстанню спрoмoжнoсті oбслугoвування більшoї кількoсті славутчан, адже із запрoвадженням безвізoвoгo режиму з країнами Єврoпейськoгo Сoюзу та змінами у закoнoдавстві щoдo oфoрмлення паспoрта грoмадянина України вперше з 14 рoків, значнo збільшився пoпит серед грoмадян на їх oтримання.

Виготовлення паспорта у формі ІD-картки коштує 279 грн (до 20-ти робочих днів), терміново (до 10-ти робочих днів) – 366 грн. При оформленні нового паспорта громадянина України, у зв’язку із втратою або псуванням попереднього, додатково стягується держмито у розмірі 34 грн. При досягненні 14-річного (або 16-річного) віку перше виготовлення паспорта громадянина України у формі ІD-картки— безкоштовне.

За оформлення закордонного паспорта упродовж 20-ти робочих днів потрібно сплатити 557 грн 32 коп., за 7 робочих днів – 810 грн 32 коп.

Одразу вносимо роз’яснення щодо термінів виготовлення паспортних документів, ці терміни вказані в законодавчих документах, але на сьогоднішній день у зв’язку із великим попитом та навантаженням, друк паспортних документів, особливо біометричних закордонних паспортів здійснюється із затримкою в 1,5-2 місяці.

Усі документи на виготовлення паспортів приймаються одразу на місці, відвідувача фотографують на цифровому обладнанні, беруть відбиток пальця та електронний цифровий підпис. Оплатити державне мито за послуги можна в ЦНАП через POS-термінали платіжною карткою будь-якого банку або через платіжний термінал готівкою.

Надання доступних, зручних адміністративних послуг високої якості є сьогодні пріоритетним завданням Центру, до переваг якого сміливо можна віднести спрощене й комфортне отримання громадянами відповідних послуг, протидію корупції та уникнення посередників, повне інформування клієнтів та відвідувачів із будь – яких питань.

Прес-служба Славутського МВК