ШАНОВНІ СПІВВЛАСНИКИ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ, В ЯКИХ НЕ СТВОРЕНО ОСББ ТА НЕ ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ ЩОДО ФОРМИ УПРАВЛІННЯ!

На виконання вимог ч. 5 ст. 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»,  виконавчий комітет Славутської міської ради повідомляє всіх співвласників багатоквартирного будинку, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ), про необхідність визначитися із формою управління  Вашим будинком.

Статтею 9 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» встановлено наступні форми управління багатоквартирним будинком: співвласниками багатоквартирного будинку, управителем, ОСББ або асоціацією ОСББ.

Про прийняте на загальних зборах співвласників багатоквартирного будинку рішення слід повідомити комунальне підприємство «Славутське ЖКО» за адресою: 30000, м. Славута, вул. Миру, 14 «а» в термін до 01.04.2018 р.

Якщо співвласники багатоквартирного будинку, в якому не створено об’єднання співвласників, не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним  будинком, то управління таким будинком здійснюватиметься управителем, призначеним на конкурсних засадах виконавчим комітетом Славутської міської ради.

З 10.06.2018 р., після введення в дію Закону України «Про житлово-комунальні послуги» № 2189-19 від 17.09.2017 р., призначення управителя багатоквартирного будинку (в якому не створено ОСББ, співвласниками не прийнято рішення про форму управління та не оголошено конкурс з призначення управителя, згідно зі ч. 5 ст.13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку») здійснюватиметься виконавчим комітетом на конкурсних засадах у 3-місячний строк з дня отримання протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку із проханням призначити управителя.

Додаткова інформація за телефоном 2-35-02.

Виконавчий комітет Славутської міської ради