РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ СЛАВУТИ

Про заходи, спрямовані на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій в закладах освіти міста

№29/2018-р від 20.02.2018 року

Відповідно до частини другої статті 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», пункту 9.20 Розділу 9 Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально – виховного процесу, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14 серпня 2001 року № 63, підпункту 5 пункту 5 розділу IV Порядку організації та проведення санітарно-протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 06 листопада 2015 року № 732, статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту», пункту 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Славутської міської ради (Протокол від 20 лютого 2018 року № 1 ), з метою попередження епідеміологічних ускладнень серед учасників освітнього процесу:

1. Управлінню освіти виконавчого комітету Славутської міської ради (Перепелиця Е.М.), керівникам закладів освіти міста:

1.1. За відсутності 20% від загальної кількості учнів з причини захворювання на грип та ГРВІ, в порядку встановленому чинним законодавством України, приймати рішення про призупинення освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти, окремих класах закладів загальної середньої освіти.
1.2. Посилити дезінфекційний режим (проведення вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів) в приміщеннях закладів освіти.
1.3. Забезпечити дотримання відповідної температури повітря в приміщеннях закладів освіти, проведення регулярних наскрізних провітрювань приміщень, за умови відсутності в них дітей.
1.4. Не допускати до відвідування закладу освіти дітей з ознаками інфекційного захворювання.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Піголя І.Д., організацію виконання – начальника управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради Перепелицю Е.М.

Міський голова В.Б. Сидор

Залишити відповідь