«РОЗВИТОК МІСЦЕВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ – ПРІОРИТЕТНИЙ НАПРЯМ СТРАТЕГІЧНОГО РОЗВИТКУ МІСТА»

Під такою назвою 20 лютого у залі засідань Будинку рад відбулася бізнес-зустріч за участю керівників промислових підприємств міста, представників виконавчого комітету Славутської міської ради та інших зацікавлених осіб.

Привітав учасників зустрічі її ініціатор міський голова Василь Сидор. Після вітального слова Василь Богданович, говорячи про перспективи розвитку економіки міста, наголосив на важливості створення на півночі Хмельниччини території економічного зростання на основі економічного патріотизму, про що детально доповів присутнім.

Так, на сьогодні привабливою для нових підприємств є територія Індустріального парку, де є 50 га вільних площ. Стільки ж землі й пропонується під промислове виробництво поза Індустріальним парком з метою створення там потужних підприємств з належним чином оплачуваними робочими місцями.

«Важливо зрозуміти, що без розвитку економіки важко говорити про розбудову інших галузей. Тому Індустріальний парк – це потужний інструмент для зміцнення промислового потенціалу регіону Хмельниччини. Невдовзі завершиться будівництво дороги, що покращить інфраструктуру Індустріального парку. Наступний крок – будівництво трансформаторної підстанції та каналізаційно-насосної станції», – розповів керівник міста.

Наразі підготовлено кілька проектних пропозицій, що ставлять за мету залучення коштів Державного фонду  регіонального розвитку та Міжнародної технічної допомоги на розбудову Індустріального парку.

Також у перспективі підписання спільної угоди з Мінрегіонбудом, Міністерством інфраструктури, Хмельницькою облдрежадмінстрацією та Славутською міською радою про створення потужного промислового центру розвитку півночі Хмельниччини, що й передбачатиме вирішення проблеми стану під’їзних шляхів до м. Славута, яка неодноразово піднімалася присутніми на зустрічі.

Зі своїми думками та пропозиціями поділилися й запрошені керівники, які також розповіли про економічні реалії своїх підприємств та майбутні плани, серед яких – завершення будівництва сучасного логістичного цеху на території ПАТ «Славутський комбінат «Будфарфор», відкриття філіалу ПАТ «Горинь» в Ганнопільській ОТГ тощо.

Окремий блок заходу був присвячений темі «Стратегія розвитку міста 2027: візія, місія, напрями розвитку, стратегічні та операційні цілі», із якою докладно ознайомила присутніх начальник управління економічного розвитку виконавчого комітету Славутської міської ради Галина Дарчик.

Зі свого боку, начальник відділу архітектури та будівництва виконавчого комітету Славутської міської ради Віктор Гедзюк надав інформацію щодо змін до Генерального плану міста.

Приємно, що попри несприятливі умови сьогодення, славутські підприємства стабільно працюють, без збоїв виплачують заробітну плату працівникам, своєчасно проводять платежі до бюджетів усіх рівнів, розширюють своє виробництво, прагнуть до подальшого розвитку та стратегічно дивляться у майбутнє.

У ході зустрічі відбулася жива та конструктивна розмова, яка засвідчила, що Славута є безперечним лідером в економіці та громадській активності нашого регіону.

У свою чергу, міський голова подякував учасникам зустрічі та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

 

Прес-служба Славутського МВК