ВІДБУЛИСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

09 лютого у міському Палаці культури відбулися громадські слухання щодо організації проведення розгляду відкоригованих матеріалів ТЕО будівництва енергоблоків № 3, 4 Хмельницької АЕС.

У слуханнях взяли участь міський голова Василь Сидор – головуючий громадських слухань, заступник генерального директора з капітального будівництва ХАЕС Олег Рахлінський, заступник головного інженера ХАЕС з нових блоків Геннадій Самосєй,  представники громадськості та інші зацікавлені особи.

Розпочався захід із обговорення питання «Про проведення розгляду відкоригованих матеріалів ТЕО будівництва енергоблоків № 3, 4 Хмельницької АЕС», про яке доповів Олег Рахлінський:

– У 2011 році ми провели громадські слухання та отримали позитивну думку громадськості м.Славута та Славутського району. Але плани, які ми тоді мали, змінилися у зв’язку з тим, що ми розірвали угоду з Російською Федерацією з будівництва блоків № 3, 4. За результатами громадських слухань, розробки техніко-економічного обгрунтування був прийнятий закон. Пізніше його денонсували, і сьогодні ми опинилися на початковій стадії. Ми попрацювали з чеською фірмою, яка сьогодні у Європі за російською технологією ВВР-1000 має виробничі потужності та зможе виготовити основне обладнання – корпус реактора.

У зв’язку з цим, ми відкоригували наше техніко-економічне обгрунтування. Воно по своїй суті не змінює технологію. У проект добудови 3,4-го енергоблоків також ляжуть заходи із підвищення безпеки, які ми сьогодні впроваджуємо за результатами аварії на японських станціях «Фукусіма». На сьогодні ТЕО будівництва енергоблоків № 3, 4 Хмельницької АЕС пройшло державну експертизу і ми маємо позитивне заключення «Укрдержбудекспертизи». Загальна вартість будівництва енергоблоку № 3,4 ХАЕС станом на середину 2017 року складає 72 млрд грн.

У ході доповіді Олег Васильович нагадав присутнім історію будівництва ХАЕС та розповів про основні етапи діяльності зі спорудження ХАЕС.

Міський голова Василь Сидор, звертаючись до присутніх, торкнувся  головних проблем як славутської громади, так і усього мільйонного населення, яке проживає в зоні українських атомних станцій:

– 28 грудня 2014 року пан Яценюк виносить на розгляд Верховної Ради проект Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реформи міжбюджетних відносин» (№79-VIII), у якому йшлося, що «відповідні кошти, що надійшли до спеціального фонду державного бюджету наприкінці 2014 року, перераховано до загального фонду державного бюджету». І вже на другий день кошти були переведені зі спеціального фонду до загального фонду бюджету, а отже, у територіальних громад було вилучено залишки коштів субвенції, які знаходились на спеціальних рахунках місцевих бюджетів (а їх начисляли зазвичай у грудні). За це проголосували народні депутати (в тому числі й від нашого округу), яких ми обирали, щоб виражати та захищати наші інтереси. Ось так спритно, переступивши всі межі законодавства, уряд цинічно обманув народ.

Василь Богданович наголосив, що вже вкотре звертався з наболілими питаннями щодо соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, як до урядовців, так і до інших інстанцій:

 – Ми судимося вже три роки, відвідавши більше 17-ти судових засідань, надіслали безліч листів та звернень. Ось таку владу та систему відношень влади до на нас ми маємо сьогодні. Більше того, ціна, за якою нам уряд продає електроенергію – 2,69 грн – одна з найвищих в світі, це при тому, що з боку – атомна станція.

На додаток, міський голова зачитав рішення Рахункової палати, у якому йшлося про наступне: «На рішення Рахункової палати Кабінетом Міністрів України надано доручення від 06.09.2017 № 34097/1/1-17 Мінрегіону, Мінфіну, МОЗ України та ДСНС розглянути і згідно з компетенцією вжити заходів щодо виконання у повному обсязі рекомендацій Рахункової палати. Мінрегіон повідомив Рахункову палату, що підтримує рекомендації Рахункової палати щодо необхідності спрямування утриманого до бюджету збору на соціально-економічну компенсацію ризику населения, яке проживає на території зони спостереження, в повному обсязі у вигляді відповідної субвенції. Крім того, зазначив, що ним, як головним розпорядником коштів, надіслано до Мінфіну бюджетний запит на 2018 рік, відповідно до якого потреба в коштах субвенції на 2018 рік становить 824,0 млн грн (з урахуванням коштів, недоотриманих адміністративно-територіальними одиницями у 2014- 2016 роках)».

– Крім того, пропозиції Рахункової плати підтримав й комітет Верховної ради, який також направив Кабінету Міністрів рекомендації щодо виконання Бюджетного кодексу, відповідних законів тощо. – Зазначив Василь Сидор. – Незважаючи на це, уряд продовжує підло грабувати громади, що проживають в зоні спостереження. Через таке відношення виникає багато запитань до народних депутатів, які з однієї сторони «забирають» кошти, а з іншої – «роздають» під свої інтереси. Говорячи про будівництво 3 та 4 енергоблоків, ми повинні мати гарантії, що держава виконає свої обов’язки перед населенням зони спостереження, що дасть змогу зону потенційного ризику перетворити на регіон інвестиційної привабливості, який буде мати максимальний соціально-економічний захист. Ми не можемо розвивати інвестиційну зону, залучати кошти інвесторів, тому що є значні ризики.

У ході громадських слухань від присутніх прозвучали запитання та пропозиції. Головним чином, учасників слухань цікавив екологічний захист регіону, джерела фінансування проекту, гарантії виділення коштів на компенсацію ризику проживання в 30-км зоні, зменшення вартості електроенергії, проведення заходів із навчання та оповіщення, інше, на які були надані відповідні роз’яснення.

За підсумками  проведених громадських слухань було прийнято резолюцію, яку наводимо нижче.

ВИМОГИ НАСЕЛЕННЯ, ЯКЕ ПРОЖИВАЄ НА ТЕРИТОРІЇ ЗОНИ СПОСТЕРЕЖЕННЯ АТОМНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ СТОСОВНО ПРОВЕДЕННЯ РОЗГЛЯДУ ВІДКОРИГОВАНИХ МАТЕРІАЛІВ ТЕО БУДІВНИЦТВА ЕНЕРГОБЛОКІВ № 3, 4 ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ АЕС.

Населенню, яке проживає в зоні спостереження, державою гарантується право на соціально-економічну компенсацію ризиків, пов’язаних із використанням ядерної енергії в обсязі і в порядку, визначеному ст. ст. 12, 12-1, 12-2 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку»: належне фінансування створення та підтримання у справному стані спеціальної соціальної інфраструктури (дані наведені у таблиці, що додається), забезпечення засобами індивідуального захисту населення, його регулярне навчання правил користування спеціальною соціальною інфраструктурою, уміння користуватися засобами індивідуального захисту.

Порушення урядом вищевказаних норм закону відбувається з 2014 року, що викликає занепокоєння з боку громади. Адже у 2011 році громада підтримала проведення громадських слухань щодо будівництва 3 та 4 енергоблоків Хмельницької АЕС, за умови врахування наданих зауважень, пропозицій та узгодження спільних умов.

Також на сьогодні важливим є необхідність у продовженні експлуатації енергоблоку № 1 Хмельницької АЕС, що також викликало обурення у громади, спричинене постійним зростанням цін на енергоносії, в тому числі підняття плати нічного освітлення.

Таким чином, дане питання є досить болючим та важливим для мешканців територіальних громад, які проживають в зоні спостереження.

Територіальна громада міста Славути підтримає добудову 3 та 4 енергоблоків Хмельницької АЕС при обов’язковому виконанні наступних вимог:

–          дотримуватися урядом статті 12 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку», насамперед повернувши недофінансовані в 2014-2018 роках кошти, провівши виплати в повному обсязі згідно з чинним законодавством України,  враховуючи рішення Рахункової палати України та Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (рішення від 22.01.2018 року № 18-148, що додається);

–           повернути збір на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, до доходів спеціального фонду Державного бюджету України та спрямувати їх на субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, підтримавши законопроект №2249а;

–           внести зміни в статтю 12-1 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку», збільшивши розмір сплати експлуатуючими організаціями (операторами) ядерних установок збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає в зоні спостереження, до двох відсотків обсягу реалізації електроенергії, що виробляється на атомних електростанціях України, за відповідний період;

–           передбачити 10 % коштів від вартості будівництва третього та четвертого енергоблоків Хмельницької АЕС, які спрямувати на розвиток інфраструктури територіальних громад, що знаходяться в зоні спостереження. Фінансування здійснювати безпосередньо між НАЕК «Енергоатом» та сільськими, селищними, районними, міськими радами, ОТГ (орієнтовний перелік об’єктів додається);

–           обласним державним адміністраціям, профільним міністерствам спільно з органами місцевого самоврядування розробити програму державної підтримки промислового сектору, покращення інвестиційного клімату, охорони навколишнього природного середовища, екології, охорони здоров’я населення зони ризику.

Виконання таких вимог буде справедливим по відношенню до населення, яке проживає в зоні спостереження, та забезпечить виконання державою гарантій визначених чинним законодавством України.

Підсумки проведення громадських слухань Славутській міській раді довести до органів державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки. Висновки з даного питання та відповідні пропозиції висвітлити в місцевих друкованих засобах масової інформації.

Прес-служба Славутського МВК