РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ СЛАВУТИ ЩОДО НЕДОПУЩЕННЯ СПАЛАХІВ КОРУ

Про заходи щодо недопущення спалахів кору в організованих дитячих колективах міста Славута

31.01.2018р. №16/2018-р

У зв’язку із епідемічним підйомом захворюваності на кір в Україні, який пов’язаний із низьким охопленням профілактичними щепленнями дітей та циклічністю захворювання, реєстрацією летальних випадків від кору в деяких областях України та враховуючи ризик масового поширення цієї інфекції, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»:

1. Управлінню освіти виконавчого комітету Славутської міської ради (Перепелиця Е.М.) та управлінню культури виконавчого комітету Славутської міської ради (Сакалюк С.П.):

1.1. Забезпечити проведення інформаційно-просвітницьких заходів, спрямованих на запобігання спалахів кору в організованих дитячих колективах міста.
1.2. Попередити батьків, що у разі ускладнення епідемічної ситуації з кору у місті Славута, можливе введення заборони відвідування загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів дітьми, які не мають відповідних щеплень проти цього інфекційного захворювання, відповідно до статті 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб».
1.3. Забезпечити дотримання правил санітарно-протиепідемічного режиму в загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних закладах міста Славута (вологе прибирання із застосуванням миючих засобів, регулярне провітрювання, опромінення повітря бактерицидними лампами протягом 30 хвилин з наступним провітрюванням тощо).

2. Головному лікарю Славутської ЦРЛ (Іващук В.Д.) та головному лікарю КЗ «Славутський центр ПМСД» (Гаврилюк О.В.):

2.1. Забезпечити активну інформаційну компанію із залученням засобів масової інформації з метою формування у населення міста обізнаності про захворювання, клініку кору, можливі ускладнення та шляхи попередження інфікування.
2.2. Забезпечити проведення імунопрофілактики не щепленим від кору дітям.

3. Управлінню інформаційного забезпечення та внутрішньої політики виконавчого комітету Славутської міської ради (Медведюк П.П.):

3.1. Забезпечити оприлюднення розпорядження та висвітлення інформації щодо епідемічної ситуації в місті та профілактики кору.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Піголя І.Д

Міський голова В.Б. Сидор

Залишити відповідь