В СЛАВУТІ ВІДБУЛАСЯ ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНА АКЦІЯ ПРОТЕСТУ ПЕНСІОНЕРІВ – СИЛОВИКІВ

17 січня в місті Славуті відбулася попереджувальна акція протесту ветеранів та пенсіонерів силових структур. Мета акції – захист конституційних прав зазначеної категорії громадян, які ігнорує держава.

Адекватні та цілком законні вимоги пенсіонерів – силовиків підтримав міський голова Славути Василь Сидор, котрий вийшов до людей.

За підсумками масового заходу його учасники затвердили відповідну резолюцію, яку спрямували найвищому державному керівництву. Текст резолюції подаємо нижче.

Президенту України Порошенко П.О.
Голові Верховної Ради України Парубію А.В.
Прем’єр-міністру України Гройсману В.Б.

Резолюція учасників акції протесту ветеранів та пенсіонерів силових структур м.Славути Хмельницької області

Ми, учасники акції протесту, ветерани та пенсіонери силових структур м. Славути Хмельницької області висловлюємо рішучий протест бездіяльності Кабінету Міністрів України, Міністерству Збройних Сил України, Міністерству Внутрішніх Справ України, Міністерству соціальної політики України та Головного Управління Пенсійного фонду України щодо виконання вимог Конституції України та Законів України про пенсійне забезпечення пенсіонерів силових структур.

Пенсійне забезпечення колишніх військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ проводиться відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб від 09.04.1992р. №2262-Х11 (далі – Закон № 2262.).

Статтею 63 Закону №2262 та Порядком здійснення перерахунку пенсій призначених відповідно до цього Закону, затвердженим постановою КМУ від 13.02.2008р. № 45 передбачено, що всі призначені відповідно до Закону № 2262 пенсії підлягають перерахунку у зв’язку зі зміною розміру одного з видів грошового забезпечення, відповідних категорій військовослужбовців або у зв’язку з виділенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень і премій) у розмірах установлених законодавством. При цьому перерахунок раніше призначених пенсій проводиться на момент виникнення права на нього у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Щоб захистити свої Конституційні права та поновити соціальні та правові гарантії пенсіонери силових структур неодноразово зверталися до Президента України, Голови Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, до керівництва міністерств та відомств нашої держави, але ці дії не призвели до необхідних результатів.

На сьогоднішній день пенсії для пенсіонерів силових структур так і не переглядалися, а нам знову надають тільки одні обіцянки. Пенсіонерів даної категорії не чують, або не хочуть чути!

В зв’язку з ситуацією, яка склалася на сьогоднішній день, тобто не врахований низький життєвий рівень проживання пенсіонерів силових структур ми проводимо дану акцію.

На підставі вищевикладеного вимагаємо:

1. Негайно вирішити питання про проведення належного перерахування пенсій для пенсіонерів силових структур та їх виплат з 01 січня 2018р.
2. В разі невиконання наших вимог, залишаємо за собою право продовжувати в подальшому акції протесту згідно чинного законодавства.

17.01.2018 рік, м. Славута.

Резолюція учасників акції протесту була прийнята одноголосно.

Прес-служба Славутського МВК