Оголошення щодо проведення громадських слухань та продовження терміну подачі пропозицій до проекту містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану міста Славута Хмельницької області»

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з внесенням змін до містобудівної документації виконавчим комітетом Славутської міської ради розпочато процедуру обговорення проекту містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану міста Славута Хмельницької області». В рамках зазначеної процедури будуть проведені громадські слухання та обговорення проекту містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану міста Славута Хмельницької області». Громадські слухання відбудуться 24.01.2018 року в Будинку рад(вул. Соборності, 7, з-й поверх.) о 14.00.

В зв’язку з цим термін подачі пропозицій, зауважень до проекту містобудівної документації продовжено до 24.01.2018 року. Ознайомитись з проектом містобудівної документації можна на сайті міської ради https://slavuta-mvk.gov.ua/ розділі «Оголошення», Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану міста Славута Хмельницької області») або безпосередньо в робочий час з 8.00 до 17.15 години в управлінні містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Славутської міської ради за адресою: м. Славута, вул. Миру, 102(центр надання адміністративних послуг).Пропозиції до проекту змін містобудівної документації надаються та приймаються до виконавчого комітету Славутської міської ради в письмовій формі щоденно (крім вихідних) в робочий час з 8.00 до 17.15 години .

Просимо славутчан взяти активну участь у подачі пропозиції та проведення громадських слухань, оскільки від наявності належно затвердженої в подальшому містобудівної документації, Генерального плану міста Славута буде залежати реалізація прав фізичних та юридичних осіб в отриманні у власність, користування земельних ділянок та отримання документів дозвільного характеру, що дають право здійснювати будівництво.

Управління містобудування, архітектури та капітального будівництва

виконавчого комітету Славутської міської ради.

 

Залишити відповідь