ДОРОГІ СЛАВУТЧАНИ! ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Завершується 2017 рік. Це найкращий час, щоб підбити підсумки і будувати нові плани. Озирнувшись назад, можна сміливо стверджувати: рік, що минає, був насичений подіями, напруженою працею та новими досягненнями.

Із гордістю хочу сказати, що усі здобутки, які ми маємо на сьогодні – це результати спільної праці і великої любові до рідного міста усієї громади. Завдяки активності та небайдужості славутчан ми робимо все можливе, щоб місто розвивалося.

Головна наша увага і надалі спрямовується на забезпечення стабільної та безперебійної роботи комунальних підприємств міста та надання ними якісних послуг славутчанам. Цього року ми продовжували працювати над ремонтом та реконструкцією доріг, житлового фонду, вуличного освітлення, системи водопостачання та водовідведення, над впровадженням нових енергозберігаючих технологій.

Ще один важливий аспект нашої роботи – підтримувати та розвивати економічний потенціал Славути. Приємно, що цього року маємо гарні досягнення у роботі підприємств міста, кожному з яких є чим пишатися. Славутські підприємства –  ПАТ «Славутський комбінат «Будфарфор», ТОВ «Аква-Родос», ТОВ «Родорс», ПАТ «Горинь», ТОВ «Ювента», ТОВ «Сансервіс», ВАТ «Славутський РМЗ», ВАТ «Славутський цикорієсушильний завод», ПрАТ «Славутський пивзавод», ВАТ «Славутський хлібозавод» та інші – це ті лідери, які з року в рік розвиваються та нарощують виробництво, тим самим забезпечуючи робочі місця славутчанам. Це бюджетоутворювачі не лише міста й області, а й держави.

Щиро хочу подякувати усім сумлінним платникам податків та тим, хто приймав участь у формуванні дохідної частини бюджету міста, створював нові робочі місця, вчасно виплачував заробітну плату. Завдячуючи вашій громадянській позиції та свідомому ставленні до сплати податків, маємо можливість вирішувати ряд актуальних соціально-економічних проблем, фінансувати об’єкти соціально-культурного розвитку – школи, лікарні, дитячі садки, заклади культури та фізичної культури і спорту, забезпечувати життєдіяльність міста загалом.

Стараємося приділяти максимальну увагу створенню належних умов для виховання та навчання дітей, роботи освітян. Вважаю, що, головним чином, нам це вдається. Окрема подяка педагогам за достойний рівень навчання дітей, за те, що надихають їх досягати успіху – наші школярі гідно представляють Славуту не лише на всеукраїнських, але й на міжнародних конкурсах. Я щиро вдячний усім представникам молодої Славути за таку активну життєву позицію і переконаний, що саме завдяки вам місто має міцне підгрунття для майбутнього розвитку та процвітання. Заради вас потрібно жити, працювати та творити.

Слова вдячності медичним працівникам за вашу самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я наших славутчан, віру і надію, яку ви даруєте людям.

Високо цінуємо внесок працівників культури та аматорів народного мистецтва. Ваша праця завжди помітна: ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до витоків української культури.

Не залишаємо поза увагою підтримку кожної людини, яка потребує соціального захисту. Щоденно турботу працівників соціальних служб міста, волонтерів відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, вони роблять вагомий внесок у життя міста.

Висловлюю глибоку шану та схиляю голову перед подвигами наших воїнів, які захищають Україну, стоять на захисті територіальної цілісності нашої держави, добросовісно виконують свій військовий і патріотичний обов’язок перед українським народом, чим заслужили особливу повагу усіх мешканців міста.

Шановні славутчани! Наше головне суспільне завдання — бути відповідальними за свої дії та вчинки, щоб кожен почував себе гідно, шляхетно, впевнено та захищено. Перед нами стоять складні й великі завдання, але разом ми здолаємо будь-які перешкоди.

Все зроблене за цей рік, завдяки вашій підтримці та розумінню, матиме своє подальше успішне продовження.

Зичу усім достатку, стабільності, процвітання, миру, здоров’я та злагоди. Нехай тепло різдвяної свічки зігріває ваші серця протягом усього року. Будьте щасливі! Будьте успішні!

З Новим 2018 роком та Різдвом Христовим!
З повагою – ваш міський голова Василь Сидор