АКТУАЛЬНО

КП «Славутське ЖКО» повідомляє, що у зв’язку з наявністю заборгованості населення за надані житлово-комунальні послуги активізовано позовну роботу підприємства. Протягом вересня 2017 року КП «Славутське ЖКО» подано 58 позовних заяв, заяв про видачу судових наказів про стягнення заборгованості за надані послуги з централізованого опалення на загальну суму 717641,65 грн., за надані послуги з утримання будинків та прибудинкових територій – 50 позовних заяв, заяв про видачу судових наказів на суму 147768,17 грн.

У жовтні 2017 року готується до подачі близько 200 позовних заяв, заяв про видачу судових наказів про стягнення заборгованості за надані житлово-комунальні послуги.

Враховуючи викладене, звертаємось до жителів міста терміново розрахуватись за надані послуги. У протилежному випадку стягнення заборгованості буде проводитись в судовому порядку з накладенням на Вас як відповідача судових витрат по справі, які відповідно до Закону України «Про судовий збір» становлять 1600,00 грн.

Окрім того, наше підприємство вживатиме примусові заходи щодо стягнення боргів: стягнення боргу із заробітних плат, пенсій, обмеження права виїзду за кордон, арешт, вилучення і відчуження майна, в тому числі житла.

Адміністрація КП «Славутське ЖКО»