ЗАВДЯКИ ПРИНЦИПОВІЙ ПОЗИЦІЇ МІСЬКОЇ ВЛАДИ БЮДЖЕТ СЛАВУТИ ОТРИМАЄ БІЛЬШЕ 1,3 МЛН. ГРН.

Впродовж 2015-2016 років у Славуті одне з товариств провело реконструкцію приміщення млина під цех для очистки, лущення, сортування та пакування спельти.

Законодавством визначено, що замовник, який має намір здійснити забудову земельної ділянки у відповідному населеному пункті, у тому числі реконструкцію існуючої забудови, повинен взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури, сплативши до бюджету відповідні кошти.

Закон зобов’язує замовника будівництва звернутись до органу місцевого самоврядування для укладення договору про пайову участь та перерахування коштів до місцевого бюджету.

Проте, нехтуючи своїм зобов’язанням, забудовник договір про пайову участь не уклав та пропозиції міської ради взяти участь у створенні і розвитку інфраструктури населеного пункту проігнорував.

Тому, після відповідного звернення виконавчого комітету Славутської міської ради до правоохоронних органів та з метою захисту інтересів територіальної громади, місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання договору про пайову участь у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Славути на суму понад 1,3 млн грн укладеним.

Рішенням господарського суду Хмельницької області позицію прокуратури підтримано та позов задоволено.

Прес-служба Славутського МВК