СПЛАТА ПОДАТКІВ ЗА МІСЦЕМ ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ – СПРАВА ЧЕСТІ І ПАТРІОТИЗМУ!

 

Місцеві податки в фінансовій системі України є важливою структурною ланкою. За їх допомогою мобілізуються кошти до місцевих бюджетів для фінансування об’єктів соціально-культурного розвитку території (шкіл, лікарень, дитячих садків, закладів культури та фізичної культури і спорту тощо), підпорядкованих місцевій раді; заходів по соціальному захисту населення; благоустрою міста (прибирання, освітлення, озеленення, поточне утримання доріг, кладовищ); енергозбереженню; будівництву та реконструкції; а також витрат, пов’язаних із розвитком місцевого господарства та інших заходів місцевого значення.

Сплачувати податки – це патріотично та природно. Особливо це стосується податків, які сплачують підприємства, діяльність яких проводиться у Славуті, бо це – не лише джерело бюджетних надходжень та  економічний інструмент, без якого неможливе функціонування міста, а й складова соціальної відповідальності бізнесу перед громадою.

Керівники підприємств, установ, організацій, які здійснюють господарську діяльність на території міста повинні відчувати особисту відповідальність за наповнення бюджету, забезпечення поточної життєдіяльності та його стабільний розвиток.

Особливу увагу звертаю на легалізацію найманої праці, адже існують випадки, коли суб’єкти підприємницької діяльності не реєструють найманих працівників, що вкрай негативно впливає на соціальну захищеність останніх та є порушенням закону.

Прошу усіх суб’єктів підприємництва, які здійснюють свою діяльність на території міста, привести свою роботу у відповідність до вимог чинного законодавства.

Щиро дякую усім сумлінним платникам податків нашого міста за громадянську позицію та свідоме ставлення до сплати податків

З повагою, міський голова В.Б. Сидор