ЧОМУ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН НЕ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ?

Основною причиною неможливості вчасно розпочати опалювальний сезон 2017-2018 років є відсутність дозволу ПАТ «Хмельницькгаз» на пуск газу для КП «Славутське ЖКО» у зв’язку із наявністю заборгованості за надані послуги з розподілу природного газу, яка станом на 23.10.17 року становить 1368,1 тис. грн.

Вищеозначена заборгованість підприємства виникла з незалежних від нас причин, а саме:

– наявність заборгованості населення перед КП «Славутське ЖКО» за надані послуги з централізованого опалення, яка станом на сьогоднішній день складає 3529791,11 грн.;

– наявність невідшкодованої Державою для КП «Славутське ЖКО» різниці в тарифах на теплову енергію, яка станом на 23.10.17 року становить 7777,1 тис. грн.;

– наявність невідшкодованих Державою для КП «Славутське ЖКО» пільг і субсидій за житлово-комунальні послуги, які станом на 23.10.17 року становлять 2328,2 тис. грн.

Таким чином, причиною відсутності дозволу на подачу газу до котелень міста Славута стала несвоєчасна оплата споживачами за послуги з централізованого опалення та непроведення розрахунків Державою і доведення підприємства до банкрутства.

06.10.17 року КП «Славутське ЖКО» сплатило для ПАТ «Хмельницькгаз» 62638,02 грн. за сезонне технічне обслуговування газових мереж та приладів, в тому числі за підключення котелень міста Славута до газопостачання.

Керівництвом КП «Славутське ЖКО» неодноразово були направлені  листи на адресу Прем’єр-міністра України та інших інстанцій щодо перегляду заборгованості та вирішення ситуації, що склалася.

Питання виконання зобов’язань Державою перед КП «Славутське ЖКО» наразі на порядку денному.

КП «Славутське ЖКО» звертається з проханням до споживачів послуг з централізованого опалення терміново розрахуватись за відповідні послуги. У випадку непогашення заборгованості для комунального підприємства «Славутське житлово-комунального об’єднання» буде зменшено подачу природного газу для надання послуг з централізованого опалення, а отже – підприємство вимушене буде обмежити подачу тепла до будинків з найбільшою заборгованістю.

Адміністрація КП «Славутське ЖКО»