У СЛАВУТІ ВІДКРИТО ПАМ’ЯТНИЙ ЗНАК КНЯЗЮ РОМАНУ САНГУШКО

17 жовтня на алеї, що навпроти Славутського міськрайонного центру зайнятості, відбувся урочистий захід з нагоди відкриття у нашому місті пам’ятного знаку князю Роману Санґушко, приурочений до 100-річчя з дня його трагічної загибелі.

Дату церемонії відкриття було обрано не випадково, адже саме 17 жовтня Роману Даміану Санґушко виповнилося б 185 років.

Ініціаторами встановлення знаку та організаторами заходу стала громадська організація «Польське культурно-просвітницьке товариство ім. Романа Даміана Сангушко».

«Сьогодні ми символічно згадуємо та відзначаємо події, які відбулися на нашій землі 100 років тому. У той час відбулося дуже багато доленосних історичних моментів як для України, так і для сусідніх держав. Князя Романа Даміана Сангушко згадують як дуже світлу людину, яка залишила глибокий слід в історії нашого міста», – такими словами розпочала захід заступник голови ГО «Польське культурно-просвітницьке товариство ім. Романа Даміана Сангушко» Вікторія Пахомова.

У свою чергу, міський голова Василь Сидор додав, що відкриваючи пам’ятний знак, ми вшановуємо пам’ять не лише князя, а й усього княжого роду Сангушків – постатей, які зробили вагомий внесок у розбудові нашого міста. Головне ж завдання теперішнього покоління – продовжувати їх добрі справи.

До вітальних слів також долучилися депутат Славутської міської ради Максим Свінтіцький, краєзнавець Станіслав Ковальчук, літератор Петро Надуваний та керівник ГО «Польське культурно-просвітницьке товариство ім. Романа Даміана Санґушко» Павло Бондар.

Під час велелюдного заходу, маленьки славутчани поклали до підніжжя пам’ятного знаку живі квіти.

Детальніше, у наступному номері газети “Вісті громади”.

Прес-служба Славутського МВК