ДО ВІДОМА СЛАВУТЧАН

Виконавчий комітет Славутської міської ради неодноразово звертався до Фонду державного майна України стосовно передачі до комунальної власності місцевої громади м.Славута цілісного майнового комплексу колишнього державного підприємства «Славутський комбінат Будфарфор» (будинок культури, будівля колишньої поліклініки, мостовий перехід через р.Утка). Щодо останнього  листа було отримано наступну відповідь:

«На ваше звернення до Фонду державного майна України від 31.07.2017 № 04-29/1545 та відповідно до листа ФДМУ від 16.08.2017 № 10-16-16073, регіональне відділення повідомляє наступне.

Відповідно до ст. 5 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» та ст.5 Закону України «Про Фонд державного майна України», регіональне відділення виступає орендодавцем цілісного майнового комплексу державного підприємства «Славутський комбінат «Будфарфор». Договір № 139 оренди цілісного майнового комплексу державного підприємства «Славутський комбінат «Будфарфор», від 24 квітня 2003 року укладений між регіональним відділенням ФДМУ по Хмельницькій області та ПАТ «Славутський комбінат» Будфарфор» та діє до 24 квітня 2018 року включно.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.07.2016 № 553-р цілісний майновий комплекс колишнього ДП «Славутський комбінат «Будфарфор» віднесено до сфери управління Фонду державного майна України з метою подальшої його приватизації.

Одночасно повідомляємо, що у разі припинення договору оренди, регіональним відділенням буде здійснено комплекс заходів та процедур, пов’язаних з поверненням орендованого цілісного майнового комплексу державного підприємства «Славутський комбінат «Будфарфор» відповідно до Порядку повернення орендованих цілісних майнових комплексів державних підприємств після припинення або розірвання договору оренди, затвердженого Наказом Фонду державного майна України від 07.08.1997 № 847 (із змінами).

Начальник регіонального відділення                           Н.М. Андрушко»

Прес-служба Славутського МВК