ОНОВЛЕННЯ У СЛАВУТСЬКІЙ ЦРЛ

Міський голова Василь Сидор разом із головним лікарем Славутської ЦРЛ Віктором Іващуком, головою Славутської районної державної адміністрації Богданом Маршуком, головою Славутської районної ради Леонідом Радзивілюком та підрядником оглянули хід виконання ремонтних робіт у Славутській ЦРЛ.

«У цьому році Славутською міською радою було виділено 2.8 млн.грн. на капітальний ремонт покрівлі корпусу №1, на хірургічне відділення і відділення невідкладної допомоги, закупівлю ліжок у пологове відділення та придбання водонагрівачів. Всі ремонтні роботи планується виконати до кінця цього року. На порядку денному також ремонт інфекційного відділення та будівництво функціонального переходу між реанімаційним і хірургічним відділеннями, який дозволить комфортно транспортувати хворих після оперативного втручання. Наразі по цьому об’єкту уже розробляється проектна документація. Ми намагаємося максимально зробити усе, щоб створити належну базу», – зазначив Василь Сидор.

Віктор Дмитрович поінформував про наступне:

«Реорганізація приймального відділення у відділення невідкладної медичної допомоги, а також створення відділення гемодіалізу – це новий підхід до надання послуг та вимога сьогодення. Відділення невідкладної допомоги – це колишнє приймальне відділення, яке у новому статусі виконуватиме цілий ряд додаткових маніпуляцій і послуг. Швидке, кваліфіковане обстеження пацієнта буде забезпечуватися цілодобовим лікарським постом. У відділенні проводитиметься розподіл хворих, надання екстреної (невідкладної) медичної допомоги згідно із затвердженими протоколами хворим, які не потребують подальшої госпіталізації, спрямування  пацієнтів до стаціонарних відділень та їх госпіталізація на період до двох діб. Також тут буде діяти перев’язочна, лабораторія, маніпуляційна, процедурний та діагностичний кабінет, в якому проводитиметься УЗД, фіброгастроскопія та ін.

Що стосується створення нового відділення гемодіалізу – це відділення буде філіалом обласної лікарні. Ремонтні роботи у ньому проводяться за кошти районного бюджету. Наше завдання було доказати, що нам це відділення вкрай необхідне, підготувати приміщення та відповідним чином його обладнати.  Це все нам вдалося зробити. У нас на обліку знаходиться  14 хворих з нирковою недостатністю – це жителі міста та району.

Відкриття відділення гемодіалізу дозволить наблизити медичну допомогу хворим, які її так потребують. Тому що на даний час пацієнти змушені їздити до Шепетівки.

Штатний розпис відділення затверджується і фінансуватиметься за кошти обласного бюджету. Невдовзі розпочнеться монтаж обладнання, до кінця поточного року буде затверджений і сам штат працівників. Сподіваюся, що уже з нового року відділення запрацює».

 

Прес-служба Славутського МВК