ДО ВІДОМА

Сьогодні, 2 жовтня, з метою опрацювання положень проекту Держбюджету-2018 у частині взаємовідносин державного і місцевих бюджетів відбулося спільне засідання підкомітетів з питань місцевих бюджетів та з питань бюджетної підтримки регіонального розвитку, у якому взяли участь представники центральних органів виконавчої влади та всеукраїнських асоціації місцевого самоврядування.

У складі представників асоціації міст України виступив міський голова м.Славута Василь Сидор – голова Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України.

На засіданні були обговорені питання формування місцевих бюджетів, та зокрема, обсяги врахованих у законопроекті №7000 міжбюджетних трансфертів з урахуванням пов’язаних Урядових законодавчих ініціатив, насамперед, законопроекту про внесення змін до Бюджетного кодексу №7116).

Асоціація міст України підготувала офіційну позицію та  пропозиції до проекту Держбюджету-2018.  Під час засідання була проведена результативна бесіда та піднято вкрай важливі і актуальні питання, що стосуються нашого міста. На рівні Міністерства фінансів, Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров’я України знайдено порозуміння. Василь Сидор висловлює сподівання на те, що бюджет на 2018 рік буде прийнятий з урахуванням позицій, думок і проблем, які хвилюють громади.

Прес-служба Славутського МВК