ШАНОВНІ ПЕДАГОГИ СЛАВУТЧИНИ!

Щиро вітаю вас  із прекрасним осіннім святом добра, мудрості та любові – Днем учителя, святом людей найгуманнішої мирної  професії!

У всі часи до праці педагога пред’являлися найвищі вимоги. Саме вчитель завжди був взірцем високої духовної сили, інтелігентності, ерудиції, творчого горіння!

Ваша праця водночас – відповідальна й невимовно виснажлива, бо немає нічого відповідальнішого ніж плекати добре й розумне в дитячих душах,  важчого – ніж навчати. Але ви досконало володієте цим ремеслом і щедро віддаєте не лише свої  знання  дітям, а й закладаєте  в них коштовні скарби людських якостей для створення надійної основи для духовного, соціального та культурного розвитку особистості.

Саме ви дбайливим і трепетним ставленням до вразливих дитячих характерів загартовуєте в них справжню Людину,  вчите дітей  пізнавати й опановувати нове і пам’ятати про те, якого ми роду. Ви працюєте на майбутнє!

Впевнений, що ваші зусилля обов’язково принесуть місту, країні та світу величезну користь – учні прославляться визначними перемогами, збагатять суспільство новими досягненнями, або стануть просто хорошими, добрими, чуйними та  відповідальними  людьми.

Низький уклін вам за вашу натхненну і самовіддану працю, за   непохитну віру у кожного учня, за частку душі, подаровану дітям.

Нехай нелегке, але благородне вчительське ремесло приносить вам справжнє задоволення!

З повагою,

міський голова Василь Сидор