БУДЬ СЛАВНА У ВІКАХ, НАША РІДНА СЛАВУТО!

З настанням осені в Славуту прийшло важливе і радісне свято – День міста. Цього року він особливий, адже ми відзначаємо 400 – річчя з дня першої писемної згадки про нього.

Сьогодні ми почуваємося іменинниками, а наші серця переповнює радість і гордість за місто, яке стало нашою затишною домівкою.

За своє довголіття Славутчина пройшла довгий і нелегкий шлях, зростила багато талановитих особистостей.

Тут народжуються і зростають покоління амбіційних та працелюбних людей, які змінюють її «обличчя».

Сповідуючи істину, що шлях з минулого в майбутнє лежить через сьогодення, ви, дорогі славутчани, примножуєте творчі зусилля своїх попередників – розбудовуєте і прикрашаєте своє місто, збагачуєте культурну і мистецьку спадщину. Ваша  самовіддана праця та велика любов до Славути є запорукою вагомих трудових та суспільних здобутків на лише на рівні міста й області, а й країни.

З кожним роком місто стає затишнішим і комфортнішим: споруджуються нові будівлі, перевтілюються його вулиці, створюється сучасна інфраструктура. Місто завжди радісно приймає гостей, адже Славута – самобутня і яскрава.

У цей день ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив історію нашої Славути, збагачував його традиції, розбудовував, боронив від ворога, віддав своє життя за нашу державу.

Хочу висловити слова подяки і поваги бійцям, які, не вагаючись, вирушили у найзапеклішу точку України – схід, аби захистити її суверенітет і гарантувати право співгромадян на мирне життя. Схиляю голову перед світлою пам’яттю славутчан, справжніх героїв, які не повернулися з АТО. Окремі слова подяки рідним бійців, волонтерам, усім, хто робить добрі справи, допомагає немічним, одиноким людям та не знаходиться осторонь існуючих проблем.  Переконаний, доки в наших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття, людство не зникне з обличчя землі.

Щиро вдячний депутатам за ту роботу, яку вони роблять.

Славута – це місто, яке за потенціалом, за потужністю підприємств, за інтелектом є лідером на теренах нашої області. Це вдалося зробити, в першу чергу, завдяки співпраці міської та обласної ради, завдяки керівникам підприємств, роботі комунальних підприємств, закладів освіти, культури, медицини, соціального захисту. Окрема подяка керівникам підприємств, суб’єктам підприємницької діяльності міста, які у такий непростий час старанно виконують свою роботу, виплачують заробітну плату, поповнюють бюджет як міста, так і України.

Слова привітання адресую молодому поколінню, яке буде визначати долю нашого міста в майбутньому. Дуже хочеться бачити нашу молодь цілеспрямованою, здоровою, перспективною, освіченою, з активною життєвою позицією.

Приємно, що конструктивний діалог між членами нашої громади дає свої позитивні результати. Наші славутчани – активні у всьому – в роботі органів самоорганізації населення, в обговоренні міських програм та запропонованих проектів рішень, наведенні громадського порядку, благоустрої вулиць, волонтерському русі та культурному житті міста. Ми всі разом робимо все можливе, щоб наше місто розвивалося.

У свою чергу, й міська влада надалі докладатиме максимум зусиль для того, щоб життя у Славуті ставало комфортнішим і сучаснішим. Мені дуже хочеться, аби ми з вами зберегли таке ж порозуміння, взаємну повагу і підтримку для подальшого розвитку нашого міста.

Дорогі славутчани! Дякую кожному, хто працює на благо своєї сім’ї, міста, України за всі ті добрі справи, що ви  зробили і робите!

У День міста та нашого престольного свята – Різдва Пресвятої Богородиці – від усієї душі бажаю всім нам миру, здоров’я, справжнього людського щастя, достатку і Божого благословення! Нехай процвітає наше неповторне місто під ясною блакиттю мирного українського неба!

Пам’ятаймо, що в єдності ми ладні подолати будь-які негаразди. Україна, за яку бореться весь її народ, – непереможна!

Любіть своє місто, гордіться його минулим, творіть теперішнє, і  його історія буде складатися із ваших імен. Зі святом!

Ваш міський голова – Василь Сидор