ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!

29 серпня в останню путь славутчани провели свого земляка, захисника України, учасника бойових дій в зоні проведення АТО Левчука Андрія Миколайовича.

Народився Андрій 3 грудня 1986 року в місті Славута. Закінчив славутську загальноосвітню школу № 6. Відслужив строкову військову службу в лавах Збройних Сил України.

З початком російсько-української війни став на захист рідної землі.

У 2015 році пройшов вишкіл в учбовому підрозділі та був направлений для подальшого проходження служби в окремий штурмовий батальйон «Айдар».

З лютого по квітень 2016 року був командиром взводного опорного пункту в Мар’їнці. Саме цей батальйон відбив у ворога значну територію. Далі перебував на Світлодарській дузі в районі селища Новолуганське, де продовжував тримати оборону.

За сумлінне виконання службових обов’язків був призначений на посаду головного сержанта взводу матеріального забезпечення.

Користувався заслуженим авторитетом серед особового складу батальйону. Був взірцем у ставленні до виконання військового обов’язку.

Трагічно загинув 26 серпня 2017 року.

Громадське прощання з військовослужбовцем відбулося у міському Палаці культури.

Щирі слова поваги до Андрія висловили його бойові побратими: командир роти забезпечення військової частини 2950, лейтенант Ігор Данилевський та сержант Сергій Колісник.

Любити Україну так, як її любив Андрій закликала присутніх волонтер з міста Хмельницького Валентина Базилюк.

Від імені міського голови та виконавчого комітету Славутської міської ради слова співчуття та вдячності за виховання сина, родині захисника висловив заступник міського голови Ігор Піголь.

Останню дорогу справжнього воїна люди встеляли квітами.

Похоронили Андрія Левчука на міському кладовищі під звуки духового оркестру та військові почесті.

Прес-служба Славутського МВК