ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на визначення переможця серед громадських організацій спортивного профілю, якому буде надаватись фінансова підтримка, для представлення м. Славути у кубку та чемпіонаті Хмельницької області з футболу

Виконавчий комітет Славутської міської ради повідомляє про проведення конкурсу на визначення переможця серед громадських організацій спортивного профілю, якому буде надаватися фінансова підтримка, для представлення м. Славути у кубку та чемпіонаті Хмельницької області з футболу.

Конкурс відбудеться: 11.05.2017 року о 10 год. 00 хв. за адресою: 30000, м. Славута, Хмельницької області, вул. Соборності, 7, каб. №12А.

Конкурс проводиться з метою відбору переможця серед міських громадських організацій спортивного профілю для представлення м. Славути у кубку та чемпіонаті Хмельницької області з футболу.

Кінцевий термін подання документів: 08.05.2017 року. 16:00.

Вимоги до оформлення конкурсної документації: у письмовому вигляді; українською мовою; прошита; пронумерована.

Громадська організація, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає комісії копії таких документів:

– оригінал або копію Витягу з ЄДРЮФО;
-інформаційна довідка довільної форми з відомостями про організацію-учасника (юридична та фактична адреса, керівні органи, контакти);
– статут (положення) громадської організації;
– орієнтовний перелік заходів та календарний план їх реалізації;
– кошторис зі статтями витрат;
– очікувані результати.

Документи подаються за адресою: 30000, м. Славута, Хмельницької області, вул. соборності, 7, каб. №12А з 8:00 до 17:15 (крім суботи, неділі та святкових днів).

Телефони для довідок: (098)7434038 та 7-05-05.