ЧИСТЕ ТА ОХАЙНЕ МІСТО – ЦЕ СПРАВА КОЖНОГО!

Все більшого розмаху набирає весна і нагадує нам про прийдешні пасхальні свята, підготовка до яких стала уже традиційною для більшості славутчан. Головне завдання нині – навести порядок і чистоту у кожному подвір’ї та куточку нашого міста.

До цієї доброї справи долучилися колективи підприємств та організацій міста, працівники виконавчих органів міської ради, освітяни міста та активна молодь.

Наразі вже проведено санітарну очистку лісових масивів мікрорайону “Сонячний” та “Військове містечко”. Працівниками КУ «Славутська міська рятувально-водолазна служба» вичищено річку Утку та прибережну смугу, висаджено саджанці дерев. Як завжди активно виконують комплексні роботи з благоустрою закріплених за навчальними закладами територій освітяни міста. Працюють творчо, натхненно, втілюють цікаві ідеї.

Минулого тижня в місті було виконано наступні роботи:

Працівниками КП «Славутське ЖКО» було висаджено 90 саджанців троянд на вулицях Соборності та Я.Мудрого.

Учасники ліквідації наслідків Чорнобильської аварії, працівники Славутського ЖКО та працівники відділів та управлінь виконавчого комітету  провели благоустрій території навколо Пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС та постраждалим мешканцям Славутчини (м/р «Сонячний). Спільними зусиллями було висаджено 80 саджанців липи та горобини. Також було досаджено дерева вздовж дороги на вулиці Миру.

Ми дякуємо усім славутчанам, які вже долучилися до прибирання свого міста, а також нагадуємо, що місячник з озеленення, благоустрою та санітарної очистки міста триває! Тому запрошуємо кожного славутчанина долучитися до цієї акції.

Нехай цьогорічна весна буде теплою та красивою, а наше місто прибраним та охайним!

Прес-служба Славутського МВК.